реклама

реклама

Питання можливого звільнення керівника лікувально-оздоровчого центру «Астра» Ірини Волощенко депутат обласної ради Любов Майборода порушила на сесії обласної ради 6 квітня, звернувшись з приводу ситуації, що склалася, до губернатора Сергія Тулуба.

Любов Володимирівна сказала, що виступає за дорученням 135 матерів дітей-інвалідів.

– Ірина Волощенко створила «Астру» і очолює її ось уже 21 рік. Міський голова Черкас Сергій Одарич веде незрозумілі дії проти Ірини Василівни, намагаючись усунути її з посади. Причини через які влада не хоче продовжувати з нею контракт, на мою думку, є надуманими. Як на мене це елементарна заздрість, – зазначила Любов Майборода.

Депутат зазначила, що зі своєю колегою Світланою Трофімовою вони готують подання про присвоєння Ірині Волощенко звання «Почесний громадянин Черкащини».

– Три з половиною тисячі пацієнтів, ветеранів, учасників війни, інвалідів зібрали підписи до міської та обласної влади з вимогою продовжити контракт із головним лікарем Волощенко Іриною Василівною. Така позиція людей, але в Сергія Одарича інша позиція, – зауважила Любов Майборода.

Нагадаємо, що питання, пов’язане з керівником «Астри» порушував депутат Віктор Білоусов на сесії Черкаської міськради, яка відбулася за день до обласної. Тоді ж мер Сергій Одарич озвучив свій погляд на проблему: мовляв, конфлікт з керівником медичного закладу виник через різні погляди на те, лікування яких категорій населення повинно фінансуватися з міського бюджету.

Сергій Одарич на сесії міськради дав вказівку провести на наступному тижні публічне обговорення на тему, як ефективніше використовувати бюджетні кошти у лікувально-оздоровчому центрі «Астра» та визначатимуться із системою оплати послуг, які там надаються.

реклама

Коментарі  

 
+4 #16 ветеран 09.04.2012 15:58
От имени всех ветеранов Великой Отечественной войны спасибо Ирине Васильевне за чуткость и внимание. ...........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Ольга Іванівна 09.04.2012 15:55
Цій жінці вдячні тисячі людей - інвалідів, ветерані війни, матерів. Вона створила в Астрі дійсно людяну атмосферу, де кожному відвідувачу раді. А що зробив Одарич для нашого міста? Чужа, безсердечна людина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Володимир 09.04.2012 15:32
Цитую Платон:
Волощенко Ірина дійсно заслуговує на звання "Почесного громадянина Черкащини" своїм трудом, високим професіоналізмо м, постійною турботою про людей. Молодці дівчата, що ініціювали подання про присвоєння їй звання...Браво! Повністю підтримую!

Платон, то цим дівчатам, депутатам облради, потрібно було б ініціювати питання про присвоєння Волощенко звання "Почесного громадянина області". Чому ж це вони знову за місто "думають"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Бухгалтер 09.04.2012 14:58
А коли о....ч дасть звіт про 60 мільйонів, які він направив "типу на дороги"? А насправді в кишені Бродському? Таких грошей "Астрі" на 30 років вистачить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Дорогі зуби 09.04.2012 14:07
Цитую Коновал:
Ліквання зубів в Астрі дуже дороге, нещодавно довелося відчути. А тому керівнику Астри дати почесне звання "Олігарха". Особисто за все платив і ніяких розумних знижок. Касового апарату в зубному кабінеті немає, куд йдуть гроші, не зрозуміло.А якщо ще Мерія платить тоді ОЙ, безкотовна медицина останню сорочку знімає.

Дійсно це так . Але головне чому це так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Небайдужий 09.04.2012 09:58
Чрму Одаричу не надати читачам розширену інформацію про "Астру". Взагалі ж ніхто про неі з черкасців не знає, крім тих сотень що там проходять реабілітацію, і купки "Астрою" визначеної еліти, що там "підтримує форму". Що обговорювати? Чутки? І зводити все знову до політики.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Платон 08.04.2012 23:42
Волощенко Ірина дійсно заслуговує на звання "Почесного громадянина Черкащини" своїм трудом, високим професіоналізмо м, постійною турботою про людей. Молодці дівчата, що ініціювали подання про присвоєння їй звання...Браво! Повністю підтримую!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Alexor 08.04.2012 22:40
Доктору Волощенко еще нужно присвоить звание Заслуженный врач Украины. А мэры - они приходят и уходят. И этот, очень хочется верить, уйдет досрочно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 О. ЧУПРИНА 08.04.2012 20:16
Ірина Волощенко безумовно заслуговує на розуміння та підтримку.А ініциатива по присвоєнню їй звання "Почесний громадянин Черкащини" своєчасна та справедлива.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Ольга Потайчук 08.04.2012 18:41
Підтримую пропозицію Любові Володимирівни та Світлани Трофімової присвоїти Ірині Василівні звання "Почесний громадянин Черкащини"!Вона це заслужила.