реклама

реклама

У п’ятницю було переобрано керівника міського комітету Соціалістичної партії України в Черкасах. Очолив осередок брат головного соціаліста області Олексія Малиновського Сергій.

Брати Малиновські керуватимуть і обласним, і міським осередками СПУ (Сергій Малиновський на фото справа).

Брати Малиновські керуватимуть і обласним, і міським осередками СПУ (Сергій Малиновський на фото справа).



Сергій Петрович – головний редактор партійної газети «Народна правда».

Досі першим секретарем міського комітету був депутат Черкаської міської ради, директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький.

– Ми планували такі зміни, оскільки Олександр Радуцький працює в структурі міськвиконкому, очолює комунальне підприємство. Однак він залишається активістом партії і буде працювати на іншій посаді, буде одним з керівників у обласній організації, – прокоментував «Прочерку» Олексій Малиновський. – Щодо Сергія Петровича, то, можливо, йому буде трохи важко поєднувати роботу в газеті і першого секретаря, але люди так вирішили і підтримали його кандидатуру.

Як сказав «Прочерку» Олександр Радуцький, нині в нього дуже багато роботи як у керівника «Дирекції парків» та в окрузі як у депутата. Тому він не може активно опікуватися заходами, котрі проводить Соцпартія.

– Я керую міським осередком ще з 2006 року, вважаю, що така ротація необхідна, аби був якийсь ріст у партійній організації. Щодо моєї подальшої роботи, то тут уже визначатиметься обласне керівництво партії, – зауважив він.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Ужасть 19.04.2012 21:14
Да...покерешились. приватизировали партейку областную и городскую....и упали на дно. Или ждут очередных спонсоров (на халяву ведь их и летом на улицу не выгонешь, не то что весной) чтобы устроить шоу, типа с афганцами и против Одарича. Кстаии, не вижу последовательно сти... так пучились, так с придыхом выступали... "мразь-мразь" и тут через неделю уже такая ТИШИНАааааааа... Попустило??????
НУ, в таком разе, господа Малиновские (оба) - ОБЛЕГЧЕНИЕМ Вас :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Ужасть 11.04.2012 23:11
Смотришь, и аж заплакать хочется.... Где же мой избирательный бюлетень.... спешу в Умань, проголосовать со всеми хасидами за етих братев - вкраинцев..
Ставьте песню МАРЧАНДЖА... кажется? :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 В.Ющенко+В.Пинзеник 11.04.2012 11:56
Цитую Ужасть:
Вы ей хоть бубулики в тюрьму повезите - ЖЛОБЫ!

Про бублики сподобалось, вірніше, про жлобство. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Ужасть 11.04.2012 11:16
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Ужасть!!!
БЮТ - областной и городской - приватизирован семьей Булатецких.
СПУ - областное и городское - приватизировано семьей Малиновских.
Усе для народа...усей симьей стараються, пучатся за народ, не бережуть сибя ни грамы :-x

Так родинний бізнес завжди найкращий. Ось і Черкаси майже (трохи завеликі для повноти результату, але старання наполегливо продовжуться) такими стали.

А как же понятие корупции??? Ну сегодня они семьей в партии, завтра прийдут к власти...а там еще тяжелей рвать родынни звязкы :cry: А потом посылання на Конституция...не можу свидчыты против родича? И опять страдалец, опять типа его гнобят, преследуют?
Когда за турникеты будет оплачено? Или все деньги ушли на одну майку юле-волю? Вы ей хоть бубулики в тюрьму повезите - ЖЛОБЫ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Оксана Колісник 10.04.2012 12:03
Цитую Ужасть:
Ужасть!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 10.04.2012 11:32
Цитую О. ЧУПРИНА:
Словоблудие для вечно обманутих членов партии.

И словоплутие тоже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Мойша 10.04.2012 11:22
Вдогонку.... :-) К Дню космонавтики...
В паспортный стол приходит еврей и говорит:
- Я хочу сменить фамилию.
- Какая у вас сейчас?
- Кацман.
- А какую хотите?
- Кацманавт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Мойша 10.04.2012 11:20
Цитую Ужасть:
Ужасть!!!

И що таки странно...у всех фамилии имеют окончание, не на традиционное украинское "О" а умеренно лояное между израильским "ман" и польским "ий".
Що, казати, щірі українці :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Сергій з Кривалівки 10.04.2012 09:12
Аідише - соціалісти..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 О. ЧУПРИНА 09.04.2012 23:33
Словоблудие для вечно обманутих членов партии.