реклама Делікат

На Черкащині об’єднана опозиція завершила процес висунення єдиних кандидатів. І якщо Черкаси таки входитимуть до складу трьох виборчих округів, то по одному з них може балотуватися координатор об’єднаної опозиції Леонід Даценко. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив очільник черкаської «Батьківщини» Анатолій Бондаренко.

– Обговоривши одні з останніх округів, я повинен сказати, що напевне одним з кандидатів від об’єднаної опозиції на виборах до парламенту буде також Леонід Даценко по округу в місті Черкаси, – сказав Анатолій Бондаренко.

Він охарактеризував Леоніда Даценка як мужню людину, що може сьогодні відкрито виступити проти влади.

– Я вважаю його ефективним кандидатом. Бо інші, та навіть в нашій партії були такі, що три роки сиділи в кущах, боячись виступити проти діючої влади. То опозиції таких кандидатів непотрібно, – зауважив Анатолій Бондаренко.

Очільник Народного руху в області Ігор Волошин зазначив, що висуваючи Даценка, опозиція робить правильно, бо висуває найдостойнішого і найповажнішого кандидата.

– І добре, що опозиція нині об’єдналася. І всі ті голоси, які могли б піти декільком кандидатам, будуть направлені Даценку і сподіваюся, що він переможе, – сказав Ігор Волошин.

Як зазначив у коментарі виданню Анатолій Бондаренко, Леонід Даценко може балотуватися по округу у Черкасах за квотою «Фронту Змін».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #30 Моня Биберман 26.04.2012 07:38
Сьерко28,а вот это некрасиво.Можна нелюбить и апазицию,и Даценко,и Воронцову(кстат и,с большой буквы пишется)но показывать какой ты самый тут умный не стоит.Пусть будут и Ужасти,и Оксаны Колиснык,и Дяди Васи и принцыпиальные Федоры с запавшей на запятых клавишей...Иначе зачем?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 Сирко 25.04.2012 20:25
Гламурно...где-то я уже видел такой столб с вывесками :sigh: Кажется около перехода от главпочтамта
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Сьерко 25.04.2012 15:12
Цитую гренадер:
Товариш "Sirko", вона ж Пісарева Наталія, з питань підтримки Даценка звертайтесь до пані Воронцової :D .

Sirko - это и есть воронцова...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 Ужасть 25.04.2012 12:19
Цитую Nazar Obidzinski:
Цитую Ужасть:
Вы знаете...есть недовольство народа сегодняшней властью Это объективно, народ не любил даже ту власть, за которую вышел на майдан. Но давайте не путать недовольство народа и типа работу опозиционеров, пытающихся это приписать в свои плюсы. Это скорее негативные "плюсы" сегодняшней власти. А причем тут опозиция...? Ведь ходит по базару Седова такой парень... поет песни... мне кажется у него аудитория даже больше, чем у этих клоунов

Оце і є ваш "удєл" - мовчки мати "нєдавольство"...

Уважаемый...так Вы объясните КТО из 45 партий-опозиционеров тот самый настоящий опозиционєр, так за каво галасавать??? За Радикалов Ляшка? Свободу? Рух? УНП? НУНС? БЮТ? ФЗмин? Удар? Европейську партию? Социялистов? Партию Гриценка? Ужк запутался в этих патриотах... Я вижу Вы обизнанный...дайте полный список патриотов-опозиционэров :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #26 Оксана Колісник 25.04.2012 12:14
Цитую Nazar Obidzinski:
Цитую Ужасть:
Вы знаете...есть недовольство народа сегодняшней властью Это объективно, народ не любил даже ту власть, за которую вышел на майдан. Но давайте не путать недовольство народа и типа работу опозиционеров, пытающихся это приписать в свои плюсы. Это скорее негативные "плюсы" сегодняшней власти. А причем тут опозиция...? Ведь ходит по базару Седова такой парень... поет песни... мне кажется у него аудитория даже больше, чем у этих клоунов

Оце і є ваш "удєл" - мовчки мати "нєдавольство"...
Пане Назаре, не звертайте уваги. Ця (-ей) несамореалізова на (-ий) "Ужасть" заздрить і успіхові того самого співака з Кривалівки. Публіки прагне цей персонаж.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #25 Nazar Obidzinski 25.04.2012 10:03
Цитую Ужасть:
Вы знаете...есть недовольство народа сегодняшней властью Это объективно, народ не любил даже ту власть, за которую вышел на майдан. Но давайте не путать недовольство народа и типа работу опозиционеров, пытающихся это приписать в свои плюсы. Это скорее негативные "плюсы" сегодняшней власти. А причем тут опозиция...? Ведь ходит по базару Седова такой парень... поет песни... мне кажется у него аудитория даже больше, чем у этих клоунов

Оце і є ваш "удєл" - мовчки мати "нєдавольство"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 гренадер 25.04.2012 09:36
Товариш "Sirko", вона ж Пісарева Наталія, з питань підтримки Даценка звертайтесь до пані Воронцової :D .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #23 Ужасть 24.04.2012 21:04
Вы знаете...есть недовольство народа сегодняшней властью Это объективно, народ не любил даже ту власть, за которую вышел на майдан. Но давайте не путать недовольство народа и типа работу опозиционеров, пытающихся это приписать в свои плюсы. Это скорее негативные "плюсы" сегодняшней власти. А причем тут опозиция...? Ведь ходит по базару Седова такой парень... поет песни... мне кажется у него аудитория даже больше, чем у этих клоунов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #22 Патріот 24.04.2012 20:59
Видно одразу скільки проплачених коментаторів на форумі. Даценко той хто зумів обєднати опозицію! Це людина-патріот. А вам усім мабуть настало покращення життя вже сьогодні, що ви так слиною бризкаєте???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 Сьерко 24.04.2012 20:07
Ша,уважаемая Сирко,мы не за даценку с бандаренкой турбуемся.Нам за Державу обидно.