реклама Делікат

«Заправлю свою машину і поїду по селах розказувати про реальні справи опозиції…»

«Заправлю свою машину і поїду по селах розказувати про реальні справи опозиції…»

В інтерв’ю тальнівській газеті «Колос» депутат Черкаської обласної ради, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко розповів, чим опозиція «братиме» електорат на виборах до парламенту. Про це інформує сайт «Про головне».

– Кандидати від влади інтенсивно задобряють виборців подарунками, квітами, матеріальною допомогою. А як ви маєте переконувати людей?

– Розказуватимемо людям, де всі ті олігархи набрали грошей, що тепер можуть робити подачки простим українцям. Вони ті мішки грошей роками у нас з вами крали, а тепер «діляться» невеличкою часткою вкраденого. Ми не даруватимемо подарунків, ми запропонуємо альтернативну владу, коли ніхто не зможе так безбожно обкрадати українців, ми покажемо, що змогли зробити навіть при тих мінімальних можливостях, які маємо сьогодні, а люди хай самі обирають: чи бути їм бідними і чекати на милість владців від виборів до виборів, чи самим достойно заробляти і жити в достойній країні.

При цьому у інтерв’ю Анатолій Бондаренко зауважив, що йдучи на вибори непотрібно мати багато грошей.

– Це міф влади, що на вибори потрібні мільйони. Таким чином вона хоче показати простим людям, що їм немає чого і рипатись у владу. Хоча представникам провладної партії справді потрібні великі кошти – щоб, скажімо, купити місце в списку або купити прихильність виборців в мажоритарному окрузі, адже я небагато знаю людей, які задоволені нинішнім життям і готові продовжити повноваження команди Віктора Януковича. Нам цього не треба. Заправлю свою машину і поїду по селах розказувати про реальні справи опозиції, про свою роботу у обласній раді. Для цього не потрібні мільйони, – запевнив Анатолій Бондаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 Крук 12.05.2012 14:18
А в які рамки "дешевої агітації" можна вписати оплату виступів на концерті та роздачу безкоштовного морозива у Тальному 9.05.2012???
Х.....овий учитель, якщо сам не наслідує власних розумових посилів.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Вв 11.05.2012 15:10
Щастя влади в тому що реальної опозиції не існує. Принаймі на черкащині. Існують очікування населення. Існує негативний рейтиг влади, зо зашкалює. Існують окремі постаті як то Булатецький. А ось опозиції то й немає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 опа 03.05.2012 11:50
Ці активісти, не тощо дадуть людям якісь подарунки, а навіть украдуть ті гроші що прийдуть із КИЕВА. Ой хорошо вони вміють це робити! ПАЦЮКИ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 КС 26.04.2012 09:52
Влада – розбещує, а абсолютна влада – розбещує абсолютно" – актуальні як завжди! До влади всі, чи майже всі, намагаються дістатися з найкращими намірами – встановити всезагальний мир, спокій, благополуччя, справедливість.
Але діставшись до неї – хто вмить, а хто поступово – забувають про ці свої наміри і починають чи продовжують жити за суто власними правами та інтересами.
Пани Бондаренко та Гресь, це ваша мета та стиль життя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 не байдужий 25.04.2012 07:18
А заправляти автомобіль пан Анатолій буде за "чесно" вкрадені люки, які здані на металолом, а люди падаючи в них калічаться та гинуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Локшина ! 24.04.2012 20:28
Заправлю свою машину (Треба назвати марку та номер машини (мабуть Таврію, яка дісталась від прадіда із Японії) і поїду по селах розказувати про реальні справи опозиції,( це про період з 2006 по 2010 роки,про недобудовані газогони та про вивчення політу комара та про фракцію Обласної ради ( 2010 -2012 рр списки складав і наразі у фракції із 18 БЮТівців залишилось 6) про свою роботу у обласній раді( Завдяки чому голової фракції(2006 році) стала не Любов Майборода, а сам А,Б,)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Позиція 24.04.2012 19:06
«Ми не даруватимемо подарунків, ми запропонуємо альтернативну владу, коли ніхто не зможе так безбожно обкрадати українців, ми покажемо, що змогли зробити навіть при тих мінімальних можливостях, які маємо сьогодні, а люди хай самі обирають: чи бути їм бідними і чекати на милість владців від виборів до виборів, чи самим достойно заробляти і жити в достойній країні.»

Ну, як можна повірити в цей спіч? Це просто дешевенький базарчик! Після Помаранчевої революції Бондаренко і К дерибанили Лисянщину, Черкащину, як косточки із кампоту! Грошей не треба на округ! Толя без фінансування штабів,можна у Смільчинцях набрати соломи... Таксі+ не назбирає грошей,щоб пробити Ничипіра.Хе-хе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Крук 24.04.2012 16:20
пустять - не пустять, те тільки Богу, Турчинову і Яценюку відомо.
А щодо міфу влади про великі кошти - пан Анатолій напевно, з-за високості своєї посади не помічає оргових питань, які потрібно вирішувати у виборчому процесі:
1. Платити газеті "Колос" (та й іншим у окрузі) за цікавість до власної персони;
2. Оплатити роботу довірених та уповноважених, дати їм автомобілі та пальне.
3. Оплатити роботу членів виборчих комісії (в середньому 120-130 дільниць).
4. Залоговий внесок внести за своє балотування.

І це не всі питання, які потребують фінансової уваги кандидата, хоча й вони вже на мільйончик тягнуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Свідок Єгови 24.04.2012 15:28
А хрєн пустять.