реклама
Sucurity Police

реклама

Черкаська обласна рада проголосувала проти капітуляції. 51 депутат "за".

IMG_20191011_110332

Звернення зачитав депутат Олександр Лошков.

Він зазначив, що не можна робити з України федералізацію і треба відстоювати свої території та інтереси держави. Також він зазначив, що учора на президії, що передувала сесії, голова Ода Ігор Шевченко не підтримав це звернення, але депутатів просив таки підтримати.

Врешті більшість і підтримали.

- А чого фракція "Відродження" не голосує? Може нам наступного разу сміттєві бачки принести? - запитав нацкоорпусівець Дмитро Кухарчук.

- Бо Україна втомилася від війни, - пояснили представники фракції.

Атовці обурювалися: "Кожен метр ми вигризали зубами!"

Згодом почалися суперечки, і головуючий попросив втрутитися поліцію. Врешті сесія продовжилася.

Толмачов

реклама

Коментарі  

 
-4 #13 Сам по собі 13.10.2019 14:15
Іра-ірланська республіканська армія. Дуже скоро Англія все скоротила на довічне ув'язнення всіх блазнів, і всі Іра сіли в тюрьми.може також хочете в тюрму в Англії?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 стабилизец 13.10.2019 12:42
капитуляция произошла уж давно. у каждого уважпющего себя патриота есть майно для житья в европе. а хто громче всех кричит - аж цельная вылла. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Сам по собі 13.10.2019 05:53
Війну розпочали невігласи кухарчуки. Йдіть з вилами на Схід і там тицяйте телефонами на людей які не хочуть бандерівщину
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Іра 11.10.2019 22:54
Цитую Небайдужий:
Заколупали кухарчуки.. Бери вила і на Схід... Нема чого після ситного обіду галасувати про Донбас в мирному місті. Всіх 51 депутатів направити добровольцями на Донбас. Їхні "за"-це ще не одна смерть бійців в окопах. Війну треба закінчувати.

Ви історію вчили? Чи вона нічого не вчить?Щоб війну закінчити,зацік авленими у цьому мають бути обидві сторони,а не так,що одна відступає,а інша - продовжує вбивати,росія так завжди робила,і посібниками нових вбивств є як раз представники Відродження,рос ія має бути ім вдячна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 За справедливість 11.10.2019 17:28
Серед тих, хто звертався зі зверненням були і АТОвці, отже чули і бачили кулі і з досвіду гіркого знають , що робити. А серед активістів , які кричать Кухарчуку і тим депутатам, які проголосували "за" є ті , хто там побував. Чи критикувати легше на дивані коло телевізору???? Молодці хлопці!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 ХМ 11.10.2019 16:48
Ціна цьому рішенню 2 копіки в базарний день
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 В. Белий 11.10.2019 16:47
Тепер нагорі всі злякаються і відмінять "капітуляцію". Слава Кухарчуку! Ботнару слава!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Вітаю 11.10.2019 16:18
Молодці! Спочатку Черкаська міська рада, а тепер і обласна рада чітко озвучили думку більшості населення Черкащини: не Україна війну розпочала, тому для будь-якого "миру" спочатку повинні піти геть з української землі всі ті тварі, які вторглися з-за парєбріка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Небайдужий 11.10.2019 15:22
Кухарчуки-блазні бандери.геть на схід всі 51 з вилами. Воюйте там
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Небайдужий 11.10.2019 15:19
Заколупали кухарчуки.. Бери вила і на Схід... Нема чого після ситного обіду галасувати про Донбас в мирному місті. Всіх 51 депутатів направити добровольцями на Донбас. Їхні "за"-це ще не одна смерть бійців в окопах. Війну треба закінчувати.