реклама

реклама Делікат

реклама

22 жовтня ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко, декан факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Микола Підгорний, декан факультету економіки та управління Віктор Демиденко, декан будівельного факультету Денис Грецький, старший викладач кафедри дизайну Іван Суржиков разом із головою Медведівської сільської ОТГ Олексієм Лавріненком за круглим столом у Медведівській сільській раді обговорили низку питань щодо реалізації співпраці у галузі освіти, науки, економіки та туризму.

Зустріч представників громади та освіти увінчалася підписанням Договору про співпрацю та співробітництво в сфері практичного навчання здобувачів вищої освіти різних спеціальностей ЧДТУ, науково-педагогічних працівників та інших співробітників, шляхом проходження різного роду практик та стажувань на базі Медведівської громади та підприємств і їх структурних підрозділів, що знаходяться в підпорядкуванні громади, а також стажування, навчання та інших форм підвищення кваліфікації представників Медведівської ОТГ в структурних підрозділах Черкаського державного технологічного університету.

a688721f9038b902fba940b9ef9f243f_XL

Після підписання договору, учасники зустрічі оглянули ряд об’єктів на території об’єднаної громади, які потребують вдосконалення за рахунок спільних зусиль освітян, фахівців Черкаського державного технологічного університету та керівництва Медведівської ОТГ. Відтак, під час візиту розглянули питання модернізації дитячого садочка, зокрема сучасного дизайнерського оформлення, з перспективою облаштування навчально-виробничої лабораторії на базі Медведівського дошкільного закладу. Зі свого боку, дизайнери Черкаського державного технологічного університету зголосилися допомогти громаді з проектом ландшафтного дизайну центрального парку в середмісті Медведівської сільської ОТГ.

Крім цього, фахівці Черкаського державного технологічного університету надаватимуть допомогу у проектах з бізнес-розвитку громади, туристичного та історичного визнання. Спеціалісти ЧДТУ візьмуться за розроблення туристичних маршрутів для зеленого туризму, велотуризму, рибальства тощо. У свою чергу викладачі та студенти кафедри історії та права запропонували розпочати історичні дослідження, аби увіковічити історичні постаті, які народилися, чи проживали на теперішній території Медведівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Разом з цим, представники університету та громади розглянули перспективи створення у Медведівці бази для нової спеціальності «Садівництво та виноградарство», аби ще більше розширити спектр співпраці єдиного в регіоні технологічного закладу вищої освіти з Медведівською сільською ОТГ.

Про це інформують в ЧДТУ

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 Звичайний 24.10.2019 16:05
На жаль у пданах технологічного ні слова про ТЕХНІКУ. Для ПТУ непагані перспективи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100