Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради отримав відзнаку «Лідер охорони здоров’я України 2019» за результатами Всеукраїнського проекту «Медичний олімп України 2019». Визначали переможців 25-го жовтня.

73004412_1385563998277710_5363732803387129856_n-e1572277096495

Керівник установи Ігор Фесун висловив щиру вдячність працівникам установи за плідну працю, за відданість, терпіння та наполегливість у роботі.

– Завдяки професіоналізму фахівців вдалося досягти таких високих результатів в галузі охорони здоров’я, – каже він. – Це спільна нагорода всієї установи, оскільки всі ви доклали зусиль для того, щоб вона була отримана.

73515654_1385567258277384_9041090768659283968_n-e1572277108853

реклама

Коментарі  

 
-5 #2 Ля-ля 29.10.2019 16:44
А скільки заплатили внеску для участі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 1 29.10.2019 15:19
заслужили ПОЗДРАВЛЯЮ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100