реклама Нормовен

реклама Нормовен

На місці знесеного книжкового павільйону облаштують дитячий сквер. Відповідне доручення щойно дав міський голова Анатолій Бондаренко на нараді за участю керівника КП «Черкаські ринки» Тараса Кібало, головного архітектора Черкас Віталія Чернухи та директора департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артура Савіна.

Міський голова наголосив, що територія поблизу Центру дитячої та юнацької творчості має стати осередком комфортного та безпечного дитячого та сімейного відпочинку. Адже у центральній частині обласного центру фактично відсутнє місце, де б малеча з батьками проводила дозвілля.

75412302_1337055683122986_9219716156397453312_n

– Насамперед потрібно подбати про створення безпечних та зручних умов: облаштувати гарне освітлення, встановити належні елементи інфраструктури дитячого майданчику та відпочинкової території з фонтаном, ігровою та спортивною зонами. Зважаючи на старовинну пам’ятку архітектури будівлі Центру дитячої та юнацької творчості, цілком доречно буде стилістично продовжити такий самобутній дизайн і в елементах скверу, аби він виглядав як єдине ціле, – зауважив Анатолій Васильович.

А також доручив, аби найближчі дні проектанти розробили ескіз майбутнього скверу та подали на розгляд.

Зі свого боку, Тарас Кібало розповів, що після затвердження узгодженого варіанту КП «Черкастькі ринки» (на балансі якого перебуває зазначена територія, площею 660 квадратних метра) замовлятимуть проектно-кошторисну документацію, аби вже з весни наступного року, щойно дозволять погодні умови, розпочати безпосередні роботи зі спорудження скверу.

Про це пише прес-служба міськради

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100