Підприємець, директор ПП «Гостинний двір» Олександр Чуприна висуватиме свою кандидатуру на виборах до Верховної Ради незалежно від бажання чи небажання тієї чи іншої партії. Про це Олександр Чуприна повідомив у коментарі на сайті «Прочерк».

– З округом визначуся пізніше. Більше схиляюсь до округу №197, де активно веде діяльність Богдан Губський. Достойних людей підтримувати буду, – зазначив Олександр Чуприна.

Нагадаємо, учора стало відомо, що «Фронт Змін» висуватиме по округу у Черкасах координатора Ради опозиційних сил Черкащини Леоніда Даценка. Відомо також, що раніше керівництво черкаського «Фронту Змін» вело переговори про висунення по округу у Черкасах Олександра Чуприни.

реклама

Коментарі  

 
+6 #52 О.ЧУПРИНА 07.06.2012 23:01
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Efrosinia:
Эта дискуссия меня заинтересовала как психолога.С одной стороны позиция пускай не очень публичного черкасщанина,с другой-попытки ущипнуть,укусит ь,нагрубить, унизить. Коментарии г-на Чуприны четкие,лаконичн ые,всегда содержательные. Даже примененное им слово "быдло" не оскорбляет,а вынуждает задуматься над тем,кто мы есть в этом обществе и кем быть хотим.В моей практике я имела много примеров того,как в ходе таких дискуссий жесткое непринятие чужого мнения перерастало в понимание,подде ржку и конструктивное сотрудничество.Надеюсь,что это тот самый случай.

Искренне благодарю за понимание.

Истерически ставят минусы даже за выражение благодарности.Это либо серые, хамовитые недоумки, либо конкретно сориентированны е против автора.Вы же этим выдаете себя господа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #51 Нина Васильевна 07.06.2012 20:49
Цитую Efrosinia:
Эта дискуссия меня заинтересовала как психолога.С одной стороны позиция пускай не очень публичного черкасщанина,с другой-попытки ущипнуть,укусит ь,нагрубить, унизить. Коментарии г-на Чуприны четкие,лаконичн ые,всегда содержательные. Даже примененное им слово "быдло" не оскорбляет,а вынуждает задуматься над тем,кто мы есть в этом обществе и кем быть хотим.В моей практике я имела много примеров того,как в ходе таких дискуссий жесткое непринятие чужого мнения перерастало в понимание,подде ржку и конструктивное сотрудничество.Надеюсь,что это тот самый случай.

Удивляюсь тупости слепых исполнителей чужой воли.Если минусовать такому комментарию то чему плюсовать.У вас видимо команда забивать минусами Чуприну,вот и делайте это.Но зачем себя выдавать не воспринимая профессиональны й комментарий психолога?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #50 О.ЧУПРИНА 06.06.2012 12:59
Цитую Efrosinia:
Эта дискуссия меня заинтересовала как психолога.С одной стороны позиция пускай не очень публичного черкасщанина,с другой-попытки ущипнуть,укусит ь,нагрубить, унизить. Коментарии г-на Чуприны четкие,лаконичн ые,всегда содержательные. Даже примененное им слово "быдло" не оскорбляет,а вынуждает задуматься над тем,кто мы есть в этом обществе и кем быть хотим.В моей практике я имела много примеров того,как в ходе таких дискуссий жесткое непринятие чужого мнения перерастало в понимание,подде ржку и конструктивное сотрудничество.Надеюсь,что это тот самый случай.

Искренне благодарю за понимание.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #49 Efrosinia 06.06.2012 10:58
Эта дискуссия меня заинтересовала как психолога.С одной стороны позиция пускай не очень публичного черкасщанина,с другой-попытки ущипнуть,укусит ь,нагрубить, унизить. Коментарии г-на Чуприны четкие,лаконичн ые,всегда содержательные. Даже примененное им слово "быдло" не оскорбляет,а вынуждает задуматься над тем,кто мы есть в этом обществе и кем быть хотим.В моей практике я имела много примеров того,как в ходе таких дискуссий жесткое непринятие чужого мнения перерастало в понимание,подде ржку и конструктивное сотрудничество.Надеюсь,что это тот самый случай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #48 Efrosinia 06.06.2012 10:37
Цитую Детектор:
Цитую TUrsus:
Не согласен с Тобой Ursus.Определяйся кто ты белый или красный.Пока выглядишь бледно.

По-моєму, все що хотів сказати "Фільтр", це те - що йому Чуприна "фіолетово" :lol:
Хлопці, не робіть банльних помилок Юлі, яка кричала, що той хто не за неї - той за Я-ча. Якби вона цього не робила, я, скажімо, проголосував би за неї саме на противагу Я-чу.Намагаючись вказувати - доляпалась до програшу. Тепер Чуприна чогось галдить, що він - антирегіонал всеобласного масштабу і навіть не переймається тим, що Черкаси його банально НЕ ЗНАЮТЬ. По чому судить про цього хлопця - по пОстах на форумі чи по тому, як "Слава з Чигирина" клянеться, що вони вдвох начебто "АЕС на Чигиринщині закрили"?!

Если пишет значит не "фиолетово".А Вы скажите пожалуйста,по каким критериям Вы людей оцениваете? Кого Вы готовы поддерживать на выборах.Если можете персонально.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #47 Efrosinia 06.06.2012 10:31
Цитую Рефері:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Хіба наш народ БИДЛО НАЗАВЖДИ?

Не суди по собі! І взагалі - "гуляй, Вася!"(С) з такими визначеннями. "Філологу": відпочинь, хлопче - ти філолог не справжній, а з Чуприни - "шляхтич" такий, як з Азарова - українець.

Прежде чем писать, нужно научиться читать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #46 Рефері 05.06.2012 19:04
Цитую О.ЧУПРИНА:
Хіба наш народ БИДЛО НАЗАВЖДИ?

Не суди по собі! І взагалі - "гуляй, Вася!"(С) з такими визначеннями. "Філологу": відпочинь, хлопче - ти філолог не справжній, а з Чуприни - "шляхтич" такий, як з Азарова - українець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #45 Детектор 05.06.2012 19:00
Цитую TUrsus:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #44 филолог 05.06.2012 17:51
Цитую Володимир:
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="Чигиринські вісті"][quote name="О.ЧУПРИНА"
Хіба наш народ БИДЛО НАЗАВЖДИ?

Як чудово під ці слова вписується назва громадського руху О.Чуприни "Україна для людей"! Хто за Чуприну - люди, хто ні - дивись вище. Офігенно! Браво, дійсно "достойний" представник народу.

Уважаемый Владимир!Подума йте,что есть безликая толпа покорно подчиняющаяся чей-либо воле,позволяюща я эксплуатировать себя и покупать за гроши? Будет желание дайте ответ.Слово "бидло" вживала шляхта Речі Посполитої стосовно людей нижчих верств суспільства.Пригадайте Білу Церкву,з невимкненого мікрофону :"А чего эти дебилы не расходятся?" Хто це говорив?Наберетесь сміливості-скажете.В своєму коментарі О.Чуприна і говорить про те,що необхідно шукати вихід з цієї ситуації.Не виривайте слова з контексту,будьт е мислячою людиною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #43 Володимир 05.06.2012 15:03
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="Чигиринські вісті"][quote name="О.ЧУПРИНА"
Хіба наш народ БИДЛО НАЗАВЖДИ?

Як чудово під ці слова вписується назва громадського руху О.Чуприни "Україна для людей"! Хто за Чуприну - люди, хто ні - дивись вище. Офігенно! Браво, дійсно "достойний" представник народу.