– Це все має вигляд якогось абсурду, – каже Олексій Мельник. – Мені інкримінують участь в організованому злочинному угрупованні, до якого, крім мене, нібито входили ще підрядники і супідрядник. Ви уявляєте собі, що це за стаття? Мене звинувачують у тому, що я розповідав супідряднику, що робити… А я насправді з ним жодного разу не спілкувався навіть по телефону.
Нагадаємо, за даними слідства, «члени організованої групи, а саме директор комунального підприємства, підрядник й субпідрядник внесли до актів приймання виконаних робіт завідомо неправдиві відомості щодо видів, обсягів і вартості будівельних робіт, які відповідно до висновку експертизи, через завищення, не відповідають результатам фактично виконаних робіт».
Як пояснив Олексій Мельник, «ЧЕЛУАШ» наносив на низці черкаських вулиць розмітку пластиком. Було нанесено лінію загальною довжиною 43 км і завширшки 10 см. Саме таку ширину лінії було передбачено проєктом і винесено на тендер, який не оскаржили ані його учасники, ані Антимонопольний комітет. Тепер же правоохоронці, посилаючись на висновок експерта з Кропивницького, твердять, що «ЧЕЛУАШ» мав за ті самі кошти нанести лінію завширшки 15 см.
– Звинувачення абсурдні з декількох боків. По-перше, вартість робіт обраховували, саме виходячи із ширини лінії 10 сантиметрів. По-друге, підписуючи документи, я покладався на офіційні розрахунки проєктантів та експертів у цій галузі, не можу ж я знати всього. Тому я не можу зрозуміти, чому саме мене вважають в усьому винним, – дивується Олексій Мельник.
Крім пластикової смуги, ще одним пунктом звинувачень є нанесення фарбою пішохідних переходів – експерт вважає, що виконавець виконав, крім передбачених договором, ще додаткові роботи (переходи двома смугами «пунктиром» на регульованих світлофором переходах).
– Я не розумію, що поганого в тому, що виконавець, можливо, виконав для міста додаткові роботи. Але річ навіть не в тому: експертизу проводили через 11 місяців після виконання робіт, а гарантійний термін на них становив лише 6 місяців, – зазначає Олексій Мельник.
Тим часом, заступник міського голови Черкас Ігор Волошин підтримує керівника комунального підприємства.
– Таке враження, що чим більше робіт в місті проводиться, чим більше коштів на них місто виділяє, тим більше відкривають кримінальних проваджень, – каже заступник мера.
реклама
Коментарі
це ж скільки треба на рік 2 раза робити розмітку?
Стрічка RSS коментарів цього запису