Тристоронню угоду про співпрацю між ПАТ «Черкаське хімволокно», Черкаською міською радою та Черкаською облдержадміністрацією було підписано сьогодні в ОДА.
Як розповіла голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно» Наталія Бажанова, підписавши цю угоду, підприємство бере на себе зобов’язання фінансувати будівництво житла для працівників бюджетної сфери, надати кошти на благоустрій площі Слави та Пагорба Слави в Черкасах, стати титульним партнером футбольного клубу «Славутич» та забезпечити реконструкцію очисних споруд на Черкаській ТЕЦ.
– На Черкаській ТЕЦ працює понад 1000 осіб – це жителі Черкас. І нам не байдуже, в якому місті живуть люди. Гадаю, і їм буде приємно бачити, що підприємство не просто дає їм роботу і зарплату, а й робить щось для міста. Тому ми відразу відгукнулися на ініціативу обласної і міської влади щодо підписання цієї угоди, – зазначила пані Наталія.
І хоч з боку ОДА свій підпис на угоді поставив перший заступник губернатора Сергій Рябцев, під час урочистої події був присутній і сам губернатор Сергій Тулуб. Він нагадав, що традиція підписувати соціальні угоди була започаткована торік і нині поширюється по всій області. Зокрема, першим кроком була відповідна угода з ПАТ «Азот», нині активно їх укладають сільгосптовариства, що орендують землю.
– Сьогодні ми підписуємо дуже цікаву соціальну угоду між великим виробником тепла та електроенергії. І я думаю, що ця подія дасть можливість відповідально поставитися до вирішення проблем як з боку засновників, з боку бізнесу, так і з боку влади. Це дасть змогу покращити життя черкащан і тих, хто працює на підприємстві, – прокоментував голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.
Його перший заступник Сергій Рябцев зауважив: Черкаська ТЕЦ нині забезпечує теплом 60% населення міста. Рівень зарплати на підприємстві в півтора рази вищий, ніж у середньому по області.
– Коли ми, підписуючи сотні угод, одним з критеріїв визначаємо необхідність підвищити зарплату, то тут ми маємо бути лише вдячні. Дуже важливо, що є змога залучити фінансовий потенціал для соціально значимих об’єктів у Черкасах, – сказав він.
За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, тривалий час Черкаська ТЕЦ і місто не мали налагодженої співпраці. Цей період закінчився в 2007 році.
– Тоді ще й казали, що в 2007 році я був першим міським головою, чия нога ступила на територію ТЕЦ. І та співпраця, яка розпочалася, дала свої результати. Ми маємо дуже хороші показники в роботі, маємо одну з найнижчих собівартостей виробництва теплової енергії і тарифів на тепло. Ця співпраця дала можливість впродовж останніх 5 років безперебійно подавати гарячу воду не лише взимку, а й у літні періоди, чим можуть похвалитися всього 4-5 обласних центрів України. І сьогодні приємно, що ми виходимо за рамки технологічних процесів, що підприємство долучається до благоустрою Черкас, – зауважив Сергій Одарич.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису