Військовослужбовець із Краматорського прикордонного загону Михайло Куш розповідає, керує таким авто уперше в житті, після третього заняття почувається упевнено: “Машина важить 15 тон, а легкова, ну, ви самі розумієте! Чим відрізняється, вона габаритна! А в повороти треба навчитися входити”.
Контролює дії водія інструктор групи навчальних машин Анатолій Іванов: “Ми навчаємо, як коробка передач включається, як вибирати швидкість, враховувати дорожні умови, відчувати габарити, підказуємо, як користуватися. Як розуміти прибори, розбиратися, що вони показують”.
Викладач курсу автомобільної та спеціальної техніки Олександр Гуцаленко розповідає, навчаються керувати БТР п'ять військовослужбовців з різних прикордонних загонів України: “Сьогоднішнє завдання передбачає подолання підйомів, спусків, косогорів і рухатися за маршрутом, який включає в себе елементи природних перешкод, які є на відповідній ділянці місцевості. Головне завдання, яке поставлено перед цією групою - це навчитися використовувати технічні можливості машини під час виконання завдань”.
На полігоні у цей час інші десять військовослужбовців проходять навчання навідників БТР. Освоює роботу навідника курсант Даниїл Огон: “Якщо вивчити все, то набагато краще ніж стріляти з автомата. Легше, приціл кращий і не так глушить”.
Зі слів викладача вогневої підготовки Олександра Гінтова, навідники мають завдання влучити у мішені з відстані 400, 600 та 700 метрів: “На даних заняттях ми відпрацьовуємо питання, що стосується матеріальної частини зброї, міри безпеки, також тактико-технічні характеристики, а також установка зброї, безпосередньо в БТР, знаття зброї з БТР”.
Триватимуть навчання до 25 лютого.
реклама
Коментарі
Уже проходили мимо проблем в 2014, а генерали - армії, генерал-полковники так охороняли кордон , що стійко працювали в оточені , анекдот з життя
В Крыму 8 подразделений Украинской пограничной службы заблокированы, в Керчи пограничники работают фактически под дулом автомата, но не покидают государственные границы. Об этом сказал заместитель главы Госпогранслужбы Павел Шишолин, передает Украинская правда.https://www.mv.org.ua/news/66936-v_krymu_zabloki rovany_8_podraz delenii_pograni chnikov_perepra va_v_kerchi_okr uzhena.html Допомогали агресору , а потім перейшли тим, кому допомогали- ЗРАДНИКИ.
Офіцер- це профі військової справи. Якщо Ви не офіцер, то повинні були прибрати військові звання і назватися ОХОРОНЕЦЬ 1ступеня, ітп. До 2008 року Оршанець був військовим підрозділом, а після 2008 початкова школа сторожів , які тільки спостерігали. А в Криму ще зрадили присязі.
Тому,що офіцер повинен бути військовим, а потім капіланом чи вихователем. Тріо литвинів свдомо чи НІ, але шкоди Україні нанесли дуже багато.
Служив в ДПСУ, Литвин в Академії став готувати кисільних баришень замість офіцерів.
У 2015-16 роках створено надсучасне тренувальне містечко за стандартами і коштом НАТО. Вишкіл тут регулярно проходять стрільці, навідники, механіки різних типів озброєнь і техніки - і новини про це часто є в ЗМІ - тільки ви їх чомусь "не бачите")))
Академія Держприкордонсл ужби розташована у м.Хмельницький - за декілька сотень км від Оршанця, тому її курсанти ні раніше не проходили, ні зараз не проходять вишколи у нас.
Окрім того, специфіка підготовки кадрів ДПСУ не передбачає і зараз для більшості курсантів академії знання водіння БТР - бо воно не потрібне ні тим, хто в аропортах посту ДПСУ представлятиме, ні тим, хто в морській прикордонній береговій охороні і в портах служитиме.
До 2014 року, моменту, коли здурів кремлівський Кабаєв, жодна прикордонна служба жодної держави взагалі не уявляла, що прикордонникам потрібно буде використовувати на службі важкі бронетранспорте ри чи міномети і ПТУри - відповідно, система навчання змінилася в цей рік для всіх в усій Європі.
Стрічка RSS коментарів цього запису