реклама

реклама

Сьогодні голову черкаської обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка призначили керівником виборчого штабу об’єднаної опозиції на Черкащині. Його заступником буде голова обласного «Фронту змін» Наталія Старікова. Про це інформує сайт «Про головне».


Нагадаємо, що Наталія Старікова заявила на прес-конференції у понеділок, що ніхто з опозиційних лідерів області не ганяється за посадами, Анатолій Бондаренко своє призначення поки не коментує.

реклама

Коментарі  

 
+6 #9 конюх 18.05.2012 11:03
Тулуб узгодив призначення, видав дозвіл на 199 округ і дозволив Толі працювати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Басни Крылова? 18.05.2012 10:53
Цитую Степан:
Порада штабістам (в тому числі й щойно призначеним): за штабними іграми хоч інколи згадуйте, що крім партійних інтересів, на яких ви тупо зациклились, ще є й Україна в якій живуть люди...

Кто Лебедь, кто Рак,а где Щука, в последнем слове надо поставить с или щ. Вот здесь кроссворд? Поле расчерчено, нужно только буквы правильно поставить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 УДАР поза грою? 18.05.2012 10:47
Цитую Василь:
цілком є очевидним, що Кличко - троянський кінь овочевої бригади, один з запасних планів. Навіть младшой брат готується до наступного поєдинку в Донецьку, а це для опозиції знак! 8)

Зовсім недавно Яценюк був кроликом з овочевої бригади, а тепер очолив список БЮТ. А Київський штаб БЮТ закидував Черкаську область листівками про походження нинішнього лідера з обетованної землі. Так що тепер БЮТ очолила людина навіть не з Донецька...Так де послідовність. Клички заробили свої гроші своїм потом, а деякі в МММ, тобто в МУбютах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 КС 18.05.2012 08:48
Відтепер опозиційні партії мають узгоджувати спільні політичні принципи та підходи, з якими підуть на парламентські вибори, координувати дії, спрямовані на забезпечення підготовки та проведення чесних виборів, встановлення їх реальних результатів, недопущення фальсифікації голосування та спотворення волевиявлення громадян. Задекларовано готовність сформувати єдиний список кандидатів у мажоритарних округах та узгоджувати кандидатури членів окружних та дільничних виборчих комісій і спостерігачів. Але чи може забезпечити все це Бондаренко. Ні він іде урвати коштів з пирога Яценюка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Степан 17.05.2012 22:04
Порада штабістам (в тому числі й щойно призначеним): за штабними іграми хоч інколи згадуйте, що крім партійних інтересів, на яких ви тупо зациклились, ще є й Україна в якій живуть люди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Василь 17.05.2012 19:44
цілком є очевидним, що Кличко - троянський кінь овочевої бригади, один з запасних планів. Навіть младшой брат готується до наступного поєдинку в Донецьку, а це для опозиції знак! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Короп 17.05.2012 17:00
Всі струнко, Анатолій перемагати йде! Десь Юля, далеко в нього за спиною!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 УДАР поза грою? 17.05.2012 16:29
Політичні партії, які увійшли до Комітету опору диктатурі, поділили між собою мажоритарні округи на Івано-Франківщині. Три округи дісталися «Фронту змін», по два – «Свободі» та «Батьківщині». Про це повідомив голова Івано-Франківської міської організації «УДАР» Юрій Соловей, пише ГК.

За його словами, попри домовленість опозиційних сил йти на вибори за принципом «єдиний кандидат на кожному мажоритарному окрузі», жодних переговорів з партією «УДАР» ніхто не проводить. «Мої дзвінки, дзвінки голови обласної організації до керівників найбільших опозиційних політичних сил області, таких як «Батьківщина», «Фронт змін» і «Свобода» результату не дають. Сьогодні практично неможливо зустрітись, поговорити про узгодження єдиних мажоритарних кандидатів в області. Більше того мене дуже дивує інформація, яка гуляє зараз в нашій області, про те, що сьогодні за закрити ми дверима поділили по квотному принципу не запитуючи людей, - сказав Юрій Соловей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 кактус 17.05.2012 15:05
м-дя... уже б Єреська чи шо призначили.