Гарячі номера телефонів
index Канівська міська об’єднана територіальна громада спроможна приєднати до себе ряд навколишніх сіл. Водночас їх пропозиції не врахували в Черкаській облдержадміністрації, тому Канівська влада поїхала до міністерства доносити свою позицію.

– Ми консультувалися з виконавчим директором Асоціації міст України Олександром Слобожаном. Отримали і від нього ряд порад щодо нашої ситуації. Тепер їдемо в міністерство, – зазначив у коментарі «Прочерку» керуючий справами виконавчого комітету канівської міськрад Володимир Святелик. – Зараз позиція міст в основному така – нам нічого не треба. Але в Канева позиція інша. Нам треба щоб до міста приєдналися інші села. Водночас обласна державна адміністрація не приєднує найближчі села до нас.

Так, за словами Володимира Івановича раніше були створені Литвинецька громада і Бобрицька. За перспективним планом ці дві громади об’єднують в одну з центром в Бобриці.

– На території Бобрицької ОТГ знаходиться наше сміттєзвалище. Ми подавали пропозиції в ОДА, що готові приєднати до себе села, там прийняли нашу пропозицію, але в Київ пішла вже інша інформація. Водночас Канів є містом обласного значення і за методикою такі міста мають бути центрами об’єднання. Тепер їдемо в Міністерство розвитку громад та територій України. Заступник голови ОДА Роман Карманнік обіцяв всі пропозиції врахувати, а тоді виявляється, що подали в міністерство проект перспективного плану без нас… – бідкається канівська влада.

реклама

Коментарі  

 
+1 #5 Гарік 10.03.2020 13:02
Так до Умані теж лише одне село приєднають. Інші тікали як могли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 САЛО І ЧАСНИК 09.03.2020 12:56
А шо ЗЕленим до Канева, це ж не Умань. Тарас Шевченко для них - радикал, ще й який! "Кайдани, - каже, - порвіте, і вражою..." - далі всі знають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 СИЛА І ЧЕСТЬ 08.03.2020 23:41
ПІДТРИМУЄМО СМІЛИВІ ТА КОНСТРУКТИВНІ ДІЇ КАНІВЧАН.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Пильний 08.03.2020 20:37
Як раз устигнуть на шапочний розбір.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Пильний 08.03.2020 16:58
Як кажуть, -гарна ложка до обіду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100