Цього місяця фінська компанія має продемонструвати проект та кошторис на будівництво льодового палацу в Черкасах.

Фото з архіву

Фото з архіву


– Із ідеєю побудови цього спортивного закладу я пішов очолювати «Черкасиінвестбуд», – розповів сьогодні на прес-конференції директор комунального підприємства, депутат Черкаської міської ради Денис Жмаєв. – Я зустрічався із багатьма проектантами, будівельними компаніями. Проте зупинив свій вибір на фінській компанії, яка є найкращою в будівництві льодових палаців у Європі. Найближчим часом ми вже матимемо проект і кошторис будівництва.

За його словами, приблизна вартість проекту становитиме 110-120 млн. грн. Із них 40 млн. грн. має надійти за рахунок державної програми «Хокей України». Є попереднє погодження із Черкаською облдержадміністрацією і ТОВ «Черкаські Мавпи» про співфінансування. Із міського бюджету планують передбачити кошти на комунікації (це є обов’язковою умовою державного фінансування).

– Єдине, що нас не влаштовує, – це те, що програма «Хокей України» передбачає такі собі стандарні незграбні «коробки» на 413 посадкових місць, – повідомив пан Жмаєв. – Ми ж хочемо, щоб це був сучасний заклад, візитівка Черкас. Для того, щоб у Черкасах проводити змагання міжнародного рівня, кількість посадкових місць має бути не менше, ніж 3,5 тисячі.

Орієнтовно льодовий палац планують розташувати у мікрорайоні «Митниця» у так званому сквері, що поряд із вулицею Жужоми та пляжем «Рив’єра».


реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Юрій 21.05.2012 21:23
Одаричеве плем`я до своїх лав приймає виключно шарлатанів :lol: :D . "Уміляє" вислів Жмаєва про ідею будівництва льодового палацу. Окрім грандіозного відмивання бабок в цій ідеї ніякого сенсу немає. 10 тисяч гривень зарплата Жмаєва з бюджету - злочин племені проти черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 федор припципиальный 21.05.2012 19:20
тупые бездарные решения цель одна набить собственные карманы предприятия стоят люди выброшены на улицу за какие шишы посещать развлекательные центры господин жмаев
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Ужасть 21.05.2012 13:29
Цитую олекс:
В нас залишилась одна цінна річ це дніпро йго береги та схили, це те, де ще ми можемо відпочити, привести гостей в кінці кінців просто гордитись, що ми тут живемо і в нас це є. Достатньо інших місць де можно було б розмістити льодовий палац, зокрема той же південнозаідний район .Не даймо яничарам розтоптати наші береги,ні будівництву на берегах,громадс ьке обговорення проекту, гуртуймось, іншого немає.

А вы видели вашу цинну речь, берег Днипра??? ВЫ не скажете случаем, кто его так загадил??? К воде подойти невозможно...а тут у вас прямо сердце обливается..но мне кажется не от заботы за город и его чистоту, а от притаманной вам зависти. Зависти в том, что кто и хочет и может что-то сделать...а вы или не додумались или на крайний случай руки не от-туда выросли...и могут только вредить :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Гудвин 21.05.2012 12:50
Ура! Наконец-то придуман вид спорта, где мы будем чемпионами.Называется БАСКЕЙ,играют Мавпы на коньках,шайбу бросают в кольцо,президен т федерации назначается Одарич :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 олекс 21.05.2012 12:27
В нас залишилась одна цінна річ це дніпро йго береги та схили, це те, де ще ми можемо відпочити, привести гостей в кінці кінців просто гордитись, що ми тут живемо і в нас це є. Достатньо інших місць де можно було б розмістити льодовий палац, зокрема той же південнозаідний район .Не даймо яничарам розтоптати наші береги,ні будівництву на берегах,громадс ьке обговорення проекту, гуртуймось, іншого немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 sh23925sh 19.05.2012 10:09
Черкассы по планам *** должны быть Лос-Вегасом в Украине им не нужны промышленные предприятия им не нужен рабочий класс.Зачем хлопоты с рабочим классом, главное подпитым народом управлять легче, поэтому строим кабаки на каждом углу и развлекательные центры. Чем больше мелких предприятий, тем меньше сплочения,меньш е общих интересов и легче народ дурить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Ужасть 18.05.2012 22:58
Цитую Степан:
Понад двадцять років в центрі Черкас стоїть погорілий корпус університету - грошей на відновлення немає. Немає грошей на лікарні, школи, дороги... На льодовий палац, розважальні, торгівельні та інші комплекси знаходяться. Диво та й годі.

А почему же вы не собирали 20 лет назад подписи о импичменте мэра Олийныка, почему голосовали за Волошина...и сейчас ратуете за их возвращение? А при них еще и фонтаны с далеких советских времен не работали и парки позаростали и баню продали, и этот универистет развалили... и даже умудрились ВЕЛИКОМУ Симоненко сотворить рамятник из проволки и гипса...
Дійсно, диво та й годі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Черкащанин 18.05.2012 22:52
Пам'ятається,там наш мер парк обіцяв зробити...З амфітеатрами,ал еями,атракціона ми...
Травичку там сіяли(перед виборами).Липову алейку косо-криво посадили.Грощенят списали на це чимало.Тепер давай поверх того всього збудуємо льодовий палац!Геніально !А поки що в той "парк" по посіяній травичці цілий день возять будівельне сміття .Допоки ці горе-керманичі будуть наші гроші прос...ти і по вухах людям їздити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Степан 18.05.2012 20:15
Понад двадцять років в центрі Черкас стоїть погорілий корпус університету - грошей на відновлення немає. Немає грошей на лікарні, школи, дороги... На льодовий палац, розважальні, торгівельні та інші комплекси знаходяться. Диво та й годі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Василь 18.05.2012 18:30
Я зупинив свій вибір.....- А тендер по визначенню виконавця?!