Майбутня виборча кампанія до Верховної Ради України має лише два кольори: чорний та білий. Про це сьогодні у Черкасах заявив лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк на зустрічі з черкащанами у Будинку вчителя.


– Або ти голосуєш за Партію регіонів і Президента Януковича можна коронувати, як і його сім’ю. Або ти голосуєш за об’єднану опозицію і тоді ми розуміємо, як зупинити свавілля Януковича і змінити країну, – зазначив Арсеній Яценюк.

При цьому він зауважив, що кожен голос, відданий якимсь третім силам – це втрата можливості зупинити Президента.

– Нам (об’єднаній опозиції – ред.) потрібна більшість у новій Верховній Раді Україні. 226 голосів – це запорука того, щоб реалізувати нашу програму, це запорука того, щоб повернути Україну лицем до Європи, це єдиний шлях звільнити Тимошенко і Луценко, це єдина можливість змінити країну! – запевнив Арсеній Яценюк.


Пізніше на прес-конференції, відповідаючи на запитання стосовно входження інших партій до об’єднаної опозиції, Арсеній Яценюк наголосив, що нині «об’єднана опозиція сформована». А той, хто не перебуває в лавах опозиції, прямо чи опосередковано працюватиме на Партію регіонів. При цьому лідер «Фронту Змін» нагадав усім про «ефект Тігіпка».

– Якщо мені не зраджує пам'ять, 13% Сергія Тігіпка чомусь «випадково» опинилися в кишені Партії регіонів. Хтось голосував за Партію регіонів? Ні! То чому ж 13% там? Треба займати якусь позицію, щоб потім не було розчарування. Усі, хто готові боротися проти сьогоднішнього режиму, усі, хто готові поставити підпис під Законом «Про порядок імпічменту Президента», усі, хто готові голосувати за закон про відкликання народного депутата України, про особисте голосування в парламенті, про наш соціальний пакет, про зміни в медицині і освіті, про створення антикорупційного органу, про тотальну антикорупційну люстрацію, – усі вони були на форумі об’єднаної опозиції. Але до 30 липня, думаю, що в лавах об’єднаної опозиції ще з’являться інші партії. Але перебування в лавах об’єднаної опозиції – це не вузькопартійне рішення. Це рішення про долю країни! Якщо таке рішення буде кимось прийняте, нехай приходять, нехай не бояться Януковича. Він не такий страшний, – зауважив Арсеній Яценюк.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 НАШ Пострел 21.05.2012 21:23
Цитую Оба-на:
Цитую За спиною вони!:
співпрацювать, а він представляє Партію регіонів. Таких опозиціонерів нам не треба. Бо в нас нині єдина зброя проти влади — слово, позиція, дія.
Так це ж ноухау відкрив Гресь, коли Вони з головою ОДА, після Президентських виборів в лютому 2010 р. жили дружно до виборів 31 жовтня 2010 року, утворивши більшість в облраді від ПР.Більшість була від ПР, а голова облради від БЮТ, КЛАСИКА.

21 серпня 2010 року голова обласної ради Володимир Гресь, голова облдержадмініст рації Сергій Тулуб, міський голова м. Черкаси Сергій Одарич взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Богдану Хмельницькому та урочистих зборах з нагоди відзначення 19-ї річниці Незалежності України, які відбулися у ПК «Дружба народів». http://www.oblrada.ck.ua/news/24944716.html
Везде поспел
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 знавець 21.05.2012 15:34
Я не обманював!!!на Митницю не пускали,а я знаю чи то гулянки якісь чи Яценюк приїхав?! писав, що було!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Оба-на 21.05.2012 09:53
Цитую За спиною вони!:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Оксана Колісник 21.05.2012 09:41
Цитую ЯМА:
Люди, схаменіться і зрозумійте, Янукович, це стабільність і впевненість у завтрішньому дні. Невірте тим людям, які крім пустопорожньоі балаканини в своему житті нічого не зробили...
Ви ще нам досягнення Януковича нагадайте. І надбання опишіть. А ще краще напишіть про себе. Наприклад, на чому грунтується Ваша така пристрасна впевненість, що "Янукович (мало не написала "ето Лєнін сєводні") - це впевненість у завтрашньому дні? І що Ви заспіваєет про "украінців", коли від Януковича протягнуть закон про "другу державну"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Е.М. 21.05.2012 02:44
"Якщо мені не зраджує пам'ять, 13% Сергія Тігіпка чомусь «випадково» опинилися в кишені Партії регіонів. Хтось голосував за Партію регіонів? Ні! То чому ж 13% там? Треба займати якусь позицію, ..." У 2010 році А.Яценюк був проти не тільки Януковича, але й Тимошенко. На нього дивилися як на третю силу, яка і буде протистояти цим двом. Саме тому за нього і голосували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 ЯМА 20.05.2012 22:55
Люди, схаменіться і зрозумійте, Янукович, це стабільність і впевненість у завтрішньому дні. Невірте тим людям, які крім пустопорожньоі балаканини в своему житті нічого не зробили.Закликають братись за вила. Кому від цього буде краще?100% не нам з ВАМИ. Просто нам трохи треба потерпіть, ми ТЕРПІЛИ БІЛЬШЕ,А коньки і гринжоли, ми ж це бачили, хіба не ТАК? Кивають на владу,а самі сидять біля корита з червоною ікрою.Нема ім ВІРИ ЗПРОДАНЦІ, ВОНИ.Згадайте, Березовський дав ім гроші на переворот,а вони іх розикралиі, ітепер хочуть поживитись НЕ В І Р Т Е!!!!!!!!!!!!!! ! ТАМ УКРАІНЦІВ НЕ МАЕ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 За спиною вони! 20.05.2012 21:24
Або ще як в Золотоноші в нас були «класики», мовляв, ми проти влади, але тут, на місці, ми будемо з мером співпрацювать, а він представляє Партію регіонів. Таких опозиціонерів нам не треба. Бо в нас нині єдина зброя проти влади — слово, позиція, дія.
Так це ж ноухау відкрив Гресь, коли Вони з головою ОДА, після Президентських виборів в лютому 2010 р. жили дружно до виборів 31 жовтня 2010 року, утворивши більшість в облраді від ПР.Більшість була від ПР, а голова облради від БЮТ, КЛАСИКА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Оксана Колісник 20.05.2012 20:27
За опозицію варто голосувати без огляду на особистості, які зібрані під її прапори. "Регіони" треба міняти. От просто міняти - і все! Як потім треба буде міняти тих, хто буде їм на зміну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Shuridze 20.05.2012 20:11
Да уж. Негусто народу как для лидера оппозиции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 патріот 20.05.2012 18:56
яка опозиція з цими обличчами? зашевелились перед виборами з своїми обіцянками, а всі ці роки ховалися, кармани набивали. всі однакові, не буде толку в країні з цими політиками....