реклама

реклама

Очільник Департаменту охорони здоров'я міста Черкаси Олег Стадник написав заяву на звільнення. Про це в "Фейсбуці" інформує депутат Олександр Радуцький, який зауважує, що це сталося під тиском влади.

89212051_1419536738217572_958114191925837824_o

«Догралися! Під вашим тиском Олег Стадник написав заяву на звільнення! Захист медиків йому виліз боком!» - пише Радуцький.

«А це вже біда, особливо зараз!» - додає депутат Володимир Гриценко.

«Як жаль. Нам буде бракувати щоденної уваги Олега Стадника до проблеми з корона вірусом. Так не можна!» - пише психологиня Валентина Захарченко.

«Якщо Стаджник звільнюється, можна лише здогадуватись ,який стан у нас в медицині», - пише журналістка Тетяна Дончева.

Фото Артема Ківака

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #32 Хома 29.03.2020 13:50
У давні часи його б розстріляли за дезертирство , а зараз треба , щоб відповідні органи просто ретельно перевірили все нажите " непосильним трудом " цієї " солодкої парочки " інвалідів розумої праці на ниві безкорисливого служіння громаді Черкас ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #31 Правдолюб 28.03.2020 12:44
Цитую Валерій:
Два місяці поспіль Стадник розповідав як у нас класно готуємося до епідемії. Що у нас все є і навіть більше. А насправді виявилося, що пусте.

Враховуючи масштаби пандемії, які не оминуть Україну, Стадник зрозумів, що буде крайній, відповідати прийдеться І опиниться на нарах. Тому поки не пізно, треба йти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #30 Валерій 28.03.2020 01:37
Два місяці поспіль Стадник розповідав як у нас класно готуємося до епідемії. Що у нас все є і навіть більше. А насправді виявилося, що пусте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #29 Критик 27.03.2020 22:56
А взагалі,який стан медицини в місті?Часто на все місто працюють 1-2 апарата флюорографії,мо жно півдня простояти в черзі.А скільки їм років,цім апаратам? Може,краще не робити перестройки регістратури,ку пувати велику кількість комп'ютерів,а придбати сучасний цифровий флюрограф?А астрономічні ціни в аптечних пунктах лікарень?Кто це контролює?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #28 ЗЮ 27.03.2020 22:24
Особливо недоречно термін психологіня захарченко. Майже княгиня. Зовсім перекрутили мову
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #27 ЗЮ 27.03.2020 22:19
Психологиня... Кінець мові. Типа княгиня...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #26 кук43 27.03.2020 22:03
Цитую СУ 34:
Пашу Карася назначать!

Паша Карась — кращій сантехнік серед лікарів та кращій лікар серед сантехніків!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 виконком 27.03.2020 21:53
Анатолію Васильовичу, Ви маєте підписати заяву Стадника. Ще нічого не трапилось - а він вже в штани наклав. А якщо епідемічна ситуація ускладниться, що тоді буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #24 Уманський садовод 27.03.2020 21:33
Тільки Ботнара на посаду, тільки від виведе Черкаси з темряви короновірусу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #23 Мєндєєлєєв 27.03.2020 21:22
Цитую Джокер:
Цитую СУ 34:
Пашу Карася назначать!

Дуже хочу бачити на цій посаді Карася. Павло Миколайоич дійсно фахівець

Карась, поплававши у Теплокомуненерг о, вже мутував у щуку. Краще йому довірити тролейбусний парк, от і подивимося на що згідний