Під час пандемії covid-19 одним із серйозних соціальних викликів стало питання освіти на карантині: як її якості, так і специфіки безпрецедентно довгого перебування в одному просторі дітей і батьків, більшість із яких при цьому продовжують працювати.

Тримай пять освіто

Щоб знайти відповіді на питання, які турбують вчителів і батьків, дати конкретні поради та консолідувати зусилля батьків і вчительства, 13-17 квітня відбуватиметься «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: Тримай п’ять, освіто!» – 5-денна онлайн-конференція, ініційована найбільшою в Україні вчительською спільнотою EdCamp Ukraine.

Про це повідомляється на сайті організаторів, EdCamp Ukraine.

Конференція організовується разом із Міністерством освіти й науки, провідними батьківськими й освітніми організаціями, за долучення представників комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України та за магістральної підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

Ключові виступи на конференції будуть від представників/-ць МОН та інших органів влади, українського та іноземного експертних кіл – у тому числі, представників і представниць практично всіх авторитетних педагогічних та батьківських спільнот. Реєстрація триває до 12:00 10 квітня, участь безкоштовна та цього разу без конкурсного відбору.

Взяти участь в онлайновому EdCamp’і запрошують освітян, батьків, представників/-иць місцевого самоврядування та органів державної влади. На конференції говоритимуть про освітню політику в карантинних умовах та розвиток дистанційної освіти (яка може бути важливою і за інших соціальних обставин); фінансові та юридичні виклики, котрі пандемія поставила як перед освітою, так і перед родинами, окремими людьми та спільнотами; важливість у нинішніх умовах педагогіки партнерства та критичного мислення; а ще – про те, як у кризові періоди зберігати фізичне здоров’я та психологічну стійкість.

Крім освіти, на онлайн-марафоні обговорять, як об’єднати вчительську й батьківську спільноти задля допомоги українським медикам, та запропонують конкретні корисні дії.

Українські педагоги/ні, які візьмуть участь у конференції, зможуть отримати офіційний Сертифікат підвищення кваліфікації, що відповідає новим вимогам МОН. Для цього потрібно буде заповнити підсумкову онлайн-форму, на основі відповідей EdCamp Ukraine прийме рішення про доцільність видачі сертифікату.

Конференція відбудеться на спеціальному вебінарному майданчику, де можна буде спілкуватися, переглядати презентації, дискутувати. Відеозаписи всіх сесій будуть доступні на YouTube-каналі EdCamp Ukraine. Учасники/-иці можуть вільно обирати, які сесії слухати, повний розклад знаходиться за посиланням.

Сесії проведуть представники/-иці влади: т. в.о. міністра науки й освіти Любомира Мандзій та колишні міністерки Лілія Гриневич і Ганна Новосад, директор Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій і його заступниця Наталія Софій; голова комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України Сергій Бабак та його заступник Сергій Колебошин; перший освітній омбудсмен України Сергій Горбачов. Також до конференції долучаться “зірки”: фронтмен музичного гурту “Антитіла”, амбасадор Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) Тарас Тополя, ведуча “ТСН” на каналі “1+1”, кураторка соціального проєкту “Право на освіту” Наталія Мосейчук, телеведуча, засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Slava Frolova-Group В’ячеслава Фролова. Досвідом також поділяться іноземні експерти та експертки – засновниця світового руху EdCamp Хадлі Фергюсон, американська педагогиня та журналістка Естер Войчицькі, старша розробниця програми емоційно-етичного розвитку дитини Університету Еморі Кріста Тінарі, а також їхні українські колеги – дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз, національна координаторка PISA в Україні, заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко та начальник відділу досліджень та аналітики в тому ж центрі Василь Терещенко, співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus Іван Примаченко та багато інших.

Магістральним партнером проєкту виступив Фонд народонаселення ООН в Україні. Події надають державну підтримку Міністерство освіти і науки України, Український інститут розвитку освіти, Освітній омбудсмен України.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100