Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти» оголошує конкурс ідей для соціальної реклами, пов’язаною із сортуванням і використанням побутового сміття.

Від учасників конкурсу очікують макети або інші графічні зображення, які можна використовувати для розміщення на біг-бордах чи інших рекламних конструкціях. Переможець конкурсу отримає грошову премію.

За словами директора КП «Черкаська служба чистоти» Олександра Варденського, оголошуючи конкурс, комунальники хочуть залучити жителів Черкас, студентів-дизайнерів до розробки соціальної реклами.

– У світі є дуже багато прикладів соціальної реклами щодо сортування сміття, боротьби із засміченістю території, поводженням із непотребом. Ми вирішили оголосити конкурс, зібрати роботи і обрати серед них найкращу. У подальшому це зображення зможе фігурувати на біг-бордах, у друкованих ЗМІ, соціальних мережах, – говорить Олександр Варденський.

Для участі у конкурсі необхідно розробити один (або кілька варіантів макетів) соціальної реклами. Надіслати її на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Варіант реклами повинен бути файлом розміром не менше, ніж 500 на 500 пікселів, або друкованим зображенням на форматі А 4. До зображення мають додаватися кілька варіантів слоганів.

Автором може стати будь-хто – звичайний черкащанин, професіонал-дизайнер, цілий колектив творчих людей. До конкурсних робіт обов'язково додаються відомості про автора або авторів, що включає: прізвище, ім'я, по батькові і контактний телефон. Кінцевий термін прийому ідей – 25 червня 2012 р. Потім буде оцінювання пропозицій і визначення переможця.

Телефон для довідок – 15-56.

Для наочності прес-служба Черкаського міськвиконкому пропонує жителям міста приклади соціальної реклами російського сайту «Мотиватори».




реклама

Коментарі  

 
0 #8 Ужасть 30.05.2012 09:17
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Н
"Ужасть", вічно Ви все "тіпа спортите"! Ви вже так захищаєте Одарича (ну Тулуб, на мою думку має трохи міцнішу нервову структуру), що його самого вже тіпати має від Ваших дописів. А й ті, хто ще якось йому симпатизував, почнуть його сіро ненавидіти. Ну не можна ж так не в міру. І взагалі, Ви якого роду військ "бивший афіцер"? Внутрішніх? Вертухайствовал и, певно?

С сказаным Вами - соглашаюсь! Насчет предположения рода войск - не обрадую :cry: Служил в войсках связи, если Вам это о чем-то скажет.... :-)
А, что касется идентификации некультурных людей города с показом по телевидению и желательно с интервью и пояснением почему люди так поступают...НАСТАИВАЮ!! Тольуо оператора должны сопровождать как минимум два милиционера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Тарас 29.05.2012 19:08
Цитую Василь:
>#1 Оксана Колісник 29.05.2012 07:57
>Дуже класна ідея! Колись бачила американський ролик, де наче прихована камера >видивлялася тих, хто кидає сміття мимо урн, і у них домальовувалися або >свинячий хвостик, або рильце чи вушка

пропоную викидальщиків на тротуар сміття іменувати ригіоналами


юморист
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Оксана Колісник 29.05.2012 16:04
Цитую Ужасть:
Ничего изобретать не надо...надо ежедневно снарядить телеоператора с охраной 2 милиционєров...и снимать в городе, на пляжах города, в парках, около частного сектора...как любящие город черкащане его загаживают...типа мстят Одаричу, Тулубу и еще кому-то и опять же ежедневно показывать по местным каналам.
"Ужасть", вічно Ви все "тіпа спортите"! Ви вже так захищаєте Одарича (ну Тулуб, на мою думку має трохи міцнішу нервову структуру), що його самого вже тіпати має від Ваших дописів. А й ті, хто ще якось йому симпатизував, почнуть його сіро ненавидіти. Ну не можна ж так не в міру. І взагалі, Ви якого роду військ "бивший афіцер"? Внутрішніх? Вертухайствовал и, певно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Ужасть 29.05.2012 14:05
Ничего изобретать не надо...надо ежедневно снарядить телеоператора с охраной 2 милиционєров...и снимать в городе, на пляжах города, в парках, около частного сектора...как любящие город черкащане его загаживают...типа мстят Одаричу, Тулубу и еще кому-то и опять же ежедневно показывать по местным каналам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Василь 29.05.2012 12:25
>#1 Оксана Колісник 29.05.2012 07:57
>Дуже класна ідея! Колись бачила американський ролик, де наче прихована камера >видивлялася тих, хто кидає сміття мимо урн, і у них домальовувалися або >свинячий хвостик, або рильце чи вушка

пропоную викидальщиків на тротуар сміття іменувати ригіоналами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Дядя Вася 29.05.2012 09:22
после того ,как мэрия провела конкурс брендов,а потом замяла все это дело и попросту прокинула участников(даже спасибо не сказали),у нормальных людей на такие идеи- :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Андрес-с 29.05.2012 09:12
А за логотип города еще не расчитались :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Оксана Колісник 29.05.2012 07:57
Дуже класна ідея! Колись бачила американський ролик, де наче прихована камера видивлялася тих, хто кидає сміття мимо урн, і у них домальовувалися або свинячий хвостик, або рильце чи вушка. Скільки разів спостерігала, як "леді у шинишилях" кидають талончики, чи обгортки від чогось прямо на землю, як власники неслабих авто викидають непотреб прямо з вікон. Ну і т.д.