Програма «Захисти вибір» розпочинає діяти у Черкаській області на період виборчої кампанії 2012 року. Реалізовуватиме її Черкаська обласна організації «Комітет виборців України».

Як повідомив сьогодні на форуму «Черкащина: захистимо вибір» голова обласного осередку КВУ Максим Михлик, програмою передбачається мобілізація соціально активних виборців Черкащини, участь волонтерів у попередженні та виявленні фальсифікацій виборів, залучення найширшого кола осіб до протидії фальсифікаціям методам громадянської дії, у тому числі і через соціальні мережі інтернет.

– У рамках програми буде відкрито інтернет-сторінку, яка міститиме максимум інформації стосовно перебігу виборчого процесу в Черкаській області. Виборці самі зможуть додавати на сайт інформацію про порушення, реєструватися як волонтери, – повідомив Максим Михлик. – Також експертами КВУ регулярно готуватимуться інформаційно-аналітичні матеріали стосовно перебігу виборчої кампанії, які презентуватимуться на заходах КВУ.

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Сусід діда Панаса 01.06.2012 18:25
Все вчуся у діда Панаса, ось його навчите, а ВІН МЕНЕ, незабвенная Єкатеріно Матвеєвна,(она же О..) після того, як кроликів покормимо та корівоньку попораємо.Ви ж у нас одна така вумна, що навіть маємо намір запитати ..."А смогете всем МИРОМ руководить?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Оксана Колісник 01.06.2012 16:59
Цитую А де Ваші лала?:
Оксано,а де Ваші бла-бла, тобто справи?
Ви, пані, визначтеся, про що Ви хочете дізнатися. І можете мені особисто написати свої питання. Прошу - okolisnyk@gmail .com Одна умова - реальний підпис.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Оксана Колісник 01.06.2012 16:40
Цитую Лист Султанші.:
Цитую Оксана Колісник:
[quote name="Хто платить?"]Хто платить, той і замовляє вибір. .
Ви що дід Панас чи КВУ, щось підозріло адвокатуєте. Це ж ВИ писали про відкритість та принциповість. Чи Ви таким чином свої опуси просуваєте? Як отримуються гранди ми знаємо, особливо во імя революцій, а потім Дубовський кричить , про боржок.
Що що "отримується"? Ви ж навіть слово "гранти" з помилкою написали, а пишете, що знаєте як отримуються. Смішно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 А де Ваші лала? 01.06.2012 16:13
Цитую Валентина:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Хто платить?:
Хто платить, той і замовляє вибір. Поки не буде прозорості, до тих пір не буде і ВІРИ в незаангажованні сть сайту.А ми створимо сайт "Захист від захисників"
Та створіть хоч що-небудь, а то "бла-бла". Вірте в себе і не перекладайте ні на кого відповідальніст ь.

А вы никогда об этом сами не задумывались? :lol:
Оксано,а де Ваші бла-бла, тобто справи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Фелікс 01.06.2012 15:59
Тобто Ремезова великий любитель .....................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Бендер 01.06.2012 13:44
І буде ним керувати Ірка Піаністка
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Валентина 01.06.2012 12:27
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Хто платить?:
Хто платить, той і замовляє вибір. Поки не буде прозорості, до тих пір не буде і ВІРИ в незаангажованні сть сайту.А ми створимо сайт "Захист від захисників"
Та створіть хоч що-небудь, а то "бла-бла". Вірте в себе і не перекладайте ні на кого відповідальніст ь.

А вы никогда об этом сами не задумывались? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Василь 01.06.2012 10:57
я в житті бачив волонтерів тільки раз, коли приїжали якісь американці і роздавали одьожку і годинники на початку 90-тих. А це ж з тіє самої опери, що і виступи Губського з заявами, про "держава повинна", а ви голосуйте за мене такого красівого у білому пальто, щирого українського .........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Лист Султанші. 31.05.2012 22:52
Цитую Оксана Колісник:
[quote name="Хто платить?"]Хто платить, той і замовляє вибір. .
Ви що дід Панас чи КВУ, щось підозріло адвокатуєте. Це ж ВИ писали про відкритість та принциповість. Чи Ви таким чином свої опуси просуваєте? Як отримуються гранди ми знаємо, особливо во імя революцій, а потім Дубовський кричить , про боржок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Оксана Колісник 31.05.2012 17:46
Цитую Хто платить?:
Хто платить, той і замовляє вибір. Поки не буде прозорості, до тих пір не буде і ВІРИ в незаангажованні сть сайту.А ми створимо сайт "Захист від захисників"
Та створіть хоч що-небудь, а то "бла-бла". Вірте в себе і не перекладайте ні на кого відповідальніст ь.