За 20 років незалежності України країна накопичила чималий досвід проведення виборчих кампаній, а також досвід реакції на фальсифікацію. Так вважає депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода. Тож, на її думку, нинішні парламентські вибори країна здатна провести чесно.

– На мою думку треба не перегинати палицю. Коли кажуть, що буде все сфальсифіковано, що виборці всі продажні, що буде тотальний підкуп, а депутати всі однакові, то проблеми це не вирішить! Я вважаю, що ми здатні тримати високу планку для виборців! І якщо політики і громадськість працюватимуть, насамперед, задля чесних виборів, то вони будуть чесними! – заявила вчора на форумі «Черкащина: захистимо вибір» Любов Майборода.

Тому, на думку політика, слід припинити скаржитися, а показувати кожній організації, що можна зробити в плані контролю за виборами.

– Адже чесні вибори – це наш імідж на міжнародній арені, це наш обов’язок перед дітьми, це наші подальші інвестиції! Тож з місцевих виборів ми маємо зробити висновок, які дійсно були сфальсифіковані і вжити заходів, щоб не допустити фальсифікацій на парламентських виборах! – заявила Любов Майборода.

І від загальних фраз депутат порадила переходити до конкретних вчинків: оцінки дій майбутніх кандидатів, які вже «підкуповують виборців», роздаючи подарунки від імені різноманітних благодійних фондів.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Оксана Колісник 01.06.2012 16:48
А хто автор інформації? Поясніть, будь-ласка, заголовок. З чого у Вас виникло враження, що пані Майборода перебуває під впливом якохось гасел?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Банду -геть! 01.06.2012 13:38
Цитую Василь:
це просто якись майдан головного мозку :-x і взагалі, ...... не місце в політиці. Яскравий приклад - Ганка Хервам, баба Натаха, Юлька-зечка, Фрау Меркель

ФРАУ МЕРКЕЛЬ, "ТОВАРИШ ВАСИЛЬ", живе в багатоповерхово му будинку на 4 поверсі. А ваш босс в 4-х поверховому котеджі і завдяки таким холуям як ви обдурює людей. Ви хочете, щоб так було вічно, а нам - набридло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 01.06.2012 13:31
Цитую Аскольд:
Чому в європейських країнах зарплата в 10 раз вище, ніж в українців? Ми що неповноцінні і не здатні поставити хапуг на місце? Вже пора.

Коротко но очень емко сказано.Уже пора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Гайдамака 01.06.2012 13:01
Культ грошей - особлива прикмета пострадянської влади. Можновладці та їх лакузи переконані, що все продається і перекуповується ... Ці кончені люди перетворили Україну в рай для себе та пекло для людей. Досить терпіти ненажерливе плем`я - використаємо вибори як дуст проти колорадських жуків! :lol: :lol: :D :D .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 01.06.2012 12:51
Цитую Василь:
це просто якись майдан головного мозку :-x і взагалі, ...... не місце в політиці. Яскравий приклад - Ганка Хервам, баба Натаха, Юлька-зечка, Фрау Меркель

Может и майдан,но мозги у нее есть.Недостаточность практических знаний экономики и управления компенсируются жизненным опытом,смелость ю и энергией.Для Украины своя Любовь Майборода лучше чем временно залетная Валентина Жуковськая.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Дядя Вася 01.06.2012 12:28
Майборода,м*яко кажучи, не мій політкумир.Але з таким самим успіхом у заголовку можна було написати "...під впливом гасла "Партія- наш рулєвой"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Аскольд 01.06.2012 11:49
Чому в європейських країнах зарплата в 10 раз вище, ніж в українців? Ми що неповноцінні і не здатні поставити хапуг на місце? Вже пора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Михайло 01.06.2012 11:46
Підтримую Любов Вололимирівну: головне для можновладців забамбурити людям голови, що всі хабарники і без підкупу - нікуди. ТАК ВОНИ ВИПРАВДОВУЮТЬ СВОЇ ДІЇ, обдурють людей, проводять у владу мафіозі , а потім з жиру бісяться :lol: :D