реклама
Sucurity Police

реклама

Секретар міської ради Черкас Ярослав Нищик заявив, що складає повноваження.

Фото Артема Ківака


Про це він сказав під час засідання виконавчого комітету сьогодні, інформує 18000.

– Це передбачає написання заяви про звільнення, яку я щойно подав на ім’я міського голови. Також буде написана аналогічна заява на територіальну виборчу комісію про припинення повноважень депутата, – пояснив виданню Ярослав Нищик.

У відповідь на уточнююче питання про причини він відповів наступне:

– Хто уважний, той зрозуміє.

Нагадаємо, Ярослав Нищик обраний до міської ради від ВО «Свобода».

У лютому 2018 року він був обраний секретарем міської ради. Так він замінив на посаді Олександра Радуцького.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Окуліст 12.06.2020 18:47
А оченята хитрі-хитрі та ще й єхидні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Volodymyr Rebel 10.06.2020 15:21
Шкода,що з обійми свідомого українства випав такий важливий патрон!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Черкас 10.06.2020 14:19
Цитую Ни стыда ни совести:
Цитую А точно піде?:
Керована Юрчиком Ботнарем черкаська "Свобода" тільки дискредитує націоналістични й рух.


Логично предположить, что есть фигуры, которые "вот это вот" не дискредитируют? Огласите весь список, пжлста.

А ти, "бєсстиже-бєссовєстная", просто згадай усі прізвища, від згадки яких ти впісуєшся з переляку ;-) Починай з Дмитра Ярош і його візитки - для таких, як ти, істеричок варіант ідеальний.
А Ботнарь - і справді ... навіть для такої недопартії, як Тягнибокова. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Привіт 10.06.2020 13:48
Цитую Ни стыда ни совести:
Цитую А точно піде?:
Керована Юрчиком Ботнарем черкаська "Свобода" тільки дискредитує націоналістични й рух.


Логично предположить, что есть фигуры, которые "вот это вот" не дискредитируют? Огласите весь список, пжлста.

Можу оголосити лише частину списку: міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, міський голова Тернополя Сергій Надал. Ці міста як лялечки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Ни стыда ни совести 10.06.2020 12:43
Цитую А точно піде?:
Керована Юрчиком Ботнарем черкаська "Свобода" тільки дискредитує націоналістични й рух.


Логично предположить, что есть фигуры, которые "вот это вот" не дискредитируют? Огласите весь список, пжлста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 стас 10.06.2020 11:02
Так...Свобода...А звиздеть-не мешки ворочать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 А точно піде? 10.06.2020 10:54
Керована Юрчиком Ботнарем черкаська "Свобода" тільки дискредитує націоналістични й рух.
Вчасно послати Юрка на юх і піти з міської влади, узурпованої двома паршивими партіями - це вчинок, гідний поваги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Чемерис 10.06.2020 10:54
три місяці до виборів-перший ... пішов