реклама Делікат

Щоб виявити далекобійників, які їздять на перевантажених фурах, руйнуючи при цьому дороги, і обминають пункти зважування, президент України Володимир Зеленський зареєструвався у їх чаті в одному з месенджерів.

Зеленський

Про це він повідомив у своєму відеоролику, який розмістив у згаданому чаті.

– Подключился, значит, я к этой группе и посмотрел. Когда дальнобойщики, водители, которые ведут перевантажені машини, один одному кажуть: «По Коблево едь, там свободно, там только полицейские. На Умань не їдемо. Там уже серйозно, заборонено», – розповів президент. – Ну, чесно кажучи, я вам хочу сказати, развеселили вы меня и развеселили всех. Ну, хотел бы вам просто сказать, что вы, хлопці, зас*анцы. Мы тут хотим что-то хорошее сделать для страны (будуємо дороги, – ред.), а вы... помогать вы не можете, не способны, но ви хоч трошечки не заважайте. Бо все одно ми всі чати знайдемо і вас також знайдемо. І буде боляче.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 Mike 26.06.2020 15:35
Ще на рахунок Умані,є там така вулиця визволителів,що веде до траси Київ-Одеса,то там рідко хто їздить зі швидкістю менше 80,а часто і 150 там нормально.І хто це контролює.Якщо поставити там зо 5 камер,як в Києві,то бюджет дуже б швидко наповнився і з тих грошей можна було б вулицю зробити зразковою,та й в місті поремонтувати дороги.Але що толку ,в центрі є камера,але водії нахабно їдуть на червоний,бо камера,мабуть,д ля туристів.Основне питання в виконанні законів,і щоб це хтось контролював,бо колись визвав міліціянта,а він мені починає розповідати про те,що в Україні закони не діють.І це той,хто має слідкувати,щоб вони діяли.І почав шукати зачіпок до правопорушників інших,щоб здерти з них якісь гроші і відпустити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Mike 26.06.2020 15:26
А на рахунок Умані,то реально за перегрузами колись там на посту ДАІ дивились.Але потрібно,щоб там камера спостереження була і щоб її контролювали громадські активісти,і щоб не штраф 500грн,а як в америці-поки не розвантажити до норми,то будеш стояти на штрафмайданчику ,щоб іншим неповадно було.знайомий розповідав,що в Гайсині ,коли вночі грузовози возять зерно і бурак,то в нього будинок дризжить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Mike 26.06.2020 15:19
Цитую Старый Механик:
Подождите подождите, при чем тут перегруз, если дороги из отбросов и палок???? В Швеции, дании, Норвегии, Финляндии например разрешено движение автопоездов класса Тягачь + полуприцеп+теле жка долли+ полуприцеп+теле жка долли+ полуприцеп общей массой до 180 тонн! И ничего, дороги выдерживают все нормально! Может пора перестать говорить глупости и начать строить дороги под наши автопоезда? А не делать вид, что у нас не ходят автопоезда по 100 - 150 тонн?

До чого тут Швеція,в них таких температур не буває.По друге реально роблять якісні дороги,бо на те є гроші ,а в нас на пенсії не вистачає,бо не особливо українці хтять наповнювати бюджет.По вашому,якщо дорога є середньої якості,то краще її швидше кончити гркзовозами.Бачив ч такі дороги коло Брацлава,де крейсерська можлива швдкісьь10км/год.і кінчика її місцевий агробізнесмен.А відновлювати має держава.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 михаил зелинский 26.06.2020 14:55
Дороги надо делать качественные с бедных водителей уже столько бабла выкачали что дороги должны быть из серебра.А комик так занят государственным и делами что как ******* подключается водителям к ******* и в ***** так же заглядывает а что економика растет войны нет рабочих мест полно все сделал *****.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Старый Механик 26.06.2020 14:53
Цитую драсьте!:
Правила дорожного движения читал? Донедавна макс было 36 тонн, сейчас 40 тонн, и общая длина до 22м, выше - брать отдельное разрешение, иначе такой состав в большую часть поворотов не войдет. В большинстве стран Европы такие же нормы, так что нечего тут вешать макаронные изделия на слуховые аппараты. Может в каких-нить карьерах в европе такие автопоезда и ездят, но на дороги общего пользования ни один из них не выедет, иначе штрафы будут космические
о ЧЕМ вЫ??? Я оттуда грузовики ганяю с севера, там уже лет 20 такие составные автопоезда ходят. Погуглите для начала что ли....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 драсьте! 26.06.2020 14:23
Цитую Старый Механик:
Подождите подождите, при чем тут перегруз, если дороги из отбросов и палок???? В Швеции, дании, Норвегии, Финляндии например разрешено движение автопоездов класса Тягачь + полуприцеп+теле жка долли+ полуприцеп+теле жка долли+ полуприцеп общей массой до 180 тонн! И ничего, дороги выдерживают все нормально! Может пора перестать говорить глупости и начать строить дороги под наши автопоезда? А не делать вид, что у нас не ходят автопоезда по 100 - 150 тонн?

Правила дорожного движения читал? Донедавна макс было 36 тонн, сейчас 40 тонн, и общая длина до 22м, выше - брать отдельное разрешение, иначе такой состав в большую часть поворотов не войдет. В большинстве стран Европы такие же нормы, так что нечего тут вешать макаронные изделия на слуховые аппараты. Может в каких-нить карьерах в европе такие автопоезда и ездят, но на дороги общего пользования ни один из них не выедет, иначе штрафы будут космические
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Перехожий 26.06.2020 11:40
Ну далеко не всі водії фур "зас*анці". Це в основному "зерновози". Чому так, слід ще з'ясовувати. Ще перевантаженням и грішать сучасні бужівельники доріг зі своїми чотирьохвісьови ми ваговозами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Старый Механик 26.06.2020 11:20
Подождите подождите, при чем тут перегруз, если дороги из отбросов и палок???? В Швеции, дании, Норвегии, Финляндии например разрешено движение автопоездов класса Тягачь + полуприцеп+теле жка долли+ полуприцеп+теле жка долли+ полуприцеп общей массой до 180 тонн! И ничего, дороги выдерживают все нормально! Может пора перестать говорить глупости и начать строить дороги под наши автопоезда? А не делать вид, что у нас не ходят автопоезда по 100 - 150 тонн?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Черкасчанин 26.06.2020 09:12
Какие красивые фотки у президента...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Alex 26.06.2020 08:17
а что он не так сказал?

Вон в Хуторах недавно перекресток залатали возле колонии, так там уже фуры асфальт в кашу размололи, и так везде, за перегруз нужно карать.