реклама

реклама

Завтра, 7 червня, о 7.35 в прямому ефірі ТРК «Ера» («Перший національний телеканал») голова правління Надра Банку, почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська буде гостем ранкової програми «Доброго ранку, Україно!».

Тема зустрічі – визнання Валентини Борисівни антикризовим менеджером 2011 року за рейтингом видання «Економіка», опублікованого в журналі «ТОП-100. Рейтинг кращих компаній України».

Під час спілкування в ефірі Валентині Жуковській можна буде поставити онлайн-запитання. Особливо чекатиме вона на дзвінки від черкаських телеглядачів.

Довідка

Валентина Жуковська – єдина жінка, яка представляє банківську систему в рейтингу кращих компаній країни.

Крім того, пані Жуковська увійшла до рейтингу «100 найвпливовіших жінок України».

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Шпігель 08.06.2012 19:30
Цитую Тонкий намек:
Що значить "зявилася хтозна звідки"? Соромно бути таким невігласом і нічого не бачити поза межами власного дворища. Жуковська - відома в Україні людина, входить у перелік 100 найвпливовіших жінок країни, найкращий антикризовий менеджер. Вважаю, Черкасам дуже поталанило, що людина такого рівня і таких можливостей відтепер має відношення до нашого міста і може багато зробити для черкащан.

Пані Жуковська, все Ви встигаєте. Навіть на "Прочерку" коментарі писати. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Ivanna 08.06.2012 11:02
Цитую Тонкий намек:
Цитата:
А якщо серйозно то виборча компанія Жуковської чимось нагадує виборчу компанію Шуфрича. Зявилася хто зна звідки і давай подарунки роздавати.

Що значить "зявилася хтозна звідки"? Соромно бути таким невігласом і нічого не бачити поза межами власного дворища. Жуковська - відома в Україні людина, входить у перелік 100 найвпливовіших жінок країни, найкращий антикризовий менеджер. Вважаю, Черкасам дуже поталанило, що людина такого рівня і таких можливостей відтепер має відношення до нашого міста і може багато зробити для черкащан.


Повністю згодна! Настав час робити конкретні дії, а не лише обіцянками кормити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Archer 07.06.2012 20:48
Цитую Юрій Винничук:
Достали уже .....................................Пускай в Киеве избирается!


Краще у рідному Козятині, де її добре знають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Тонкий намек 07.06.2012 13:12
Цитата:
А якщо серйозно то виборча компанія Жуковської чимось нагадує виборчу компанію Шуфрича. Зявилася хто зна звідки і давай подарунки роздавати.

Що значить "зявилася хтозна звідки"? Соромно бути таким невігласом і нічого не бачити поза межами власного дворища. Жуковська - відома в Україні людина, входить у перелік 100 найвпливовіших жінок країни, найкращий антикризовий менеджер. Вважаю, Черкасам дуже поталанило, що людина такого рівня і таких можливостей відтепер має відношення до нашого міста і може багато зробити для черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Бендер 07.06.2012 13:01
Цитую Ужасть:
Я думаю, что Черкассы и ее жители выиграют в случае ее избрания депутатом В. Рады. Будут реальные дела и результаты, а не законопроекта (за 5!!!! лет) типа депутата БЮТ Ереська про уборку мусора у бордюрных камней города.

Ужасть - король маразму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Юрій Винничук 07.06.2012 12:43
Достали уже .....................................Пускай в Киеве избирается!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Оксана Колісник 07.06.2012 10:07
Не знаю, чи зможу додзвонитися. Але написала на сайт Благодійного фонду "Дитячий світ" прохання про допомогу для Саміри Гандаєвої. Дуже сподіваюся, що пані Валентина зверне увагу на цю ситуацію: http://procherk.info/news/7-cherkassy/8326-mami-odnomisjachnogo-hlopchika-potribni-groshi-na-likuvannja
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Детектор 07.06.2012 09:58
Цитую Катерина:
Чоловік,який образив хоча б 1 жінку в своєму житті-вже не чоловік.

Одарич разів сто образив словесно Юлю Тимошенко. Тепер він же ретиво підтримує Жуковську. Це що - карму свою пробує підлатать? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Добрєйшей души чєловєк 07.06.2012 09:31
М-да, Олєжик...Це, мабуть, тобі до дохтура треба.До того, що голівоньку лікує, ........................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Катерина 07.06.2012 09:22
А якщо серйозно то виборча компанія Жуковської чимось нагадує виборчу компанію Шуфрича. Зявилася хто зна звідки і давай подарунки роздавати.

ВИБОРЧА КАМПАНІЯ,а не компанія.
Казати про зовнішність жінки щось погане то не є гарним вчинком з вашого боку.Критикуйте діяльність людини.А не її тіло,обличчя,ст ан її здоров*я тощо.Це не гарно так робити.
Чоловік,який образив хоча б 1 жінку в своєму житті-вже не чоловік.