Гарячі номера телефонів
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко разом із заступником Юрієм Ботнаром відвідали Черкаський гімнастичний комплекс, розташований у приміщенні колишнього кінотеатру «Мир». Владці ознайомилися, як працює спортивний об’єкт після послаблення карантину.

Раніше спортивною гімнастикою тут займалися близько 400 дітей. Нині ця цифра трохи менша, адже доводиться дотримуватися санітарних норм, згідно з якими на 5 м2 може займатися одна дитина, розповів заступник директора закладу Станіслав Коваленко.

6_400

«Ми постійно проводимо дезінфекцію приміщень, на вході до закладу є антисептик, усім вимірюємо температуру, для батьків тут доступ обмежений, а решту відвідувачів просимо дотримуватися масочного режиму. Тобто робимо усе для того, щоб діти могли безпечно займатися спортом», - зазначив він.

Анатолій Бондаренко і Юрій Ботнар побували на занятті зі спортивної гімнастики і мали можливість пересвідчитися, що юні гімнасти мають усі необхідні умови для занять спортом. Нині у Черкаському гімнастичному залі є три відремонтовані зали із сучасним обладнанням.

«Якщо порівняти це приміщення із тим, де діти займалися раніше, то воно удесятеро краще. Приміщення світлі, добре провітрюються, є все необхідне для занять юних спортсменів. Це прекрасний комплекс, і ми вдячні усім, хто доклав зусиль для того, щоб він з’явився у Черкасах», - підкреслила старший тренер-викладач КДЮСШ «Спартак» ЧМР Алла Красовська.

«Мені дуже приємно, що зараз черкаські діти можуть займатися спортивною гімнастикою у гарних умовах. Ця гімнастична зала – ще один приклад того, що я та моя команда приділяємо значну увагу розвитку спорту у Черкасах. Запевняю – робитимемо це і надалі, щоб нове покоління черкасців виростало сильним та здоровим», - зауважує міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це інформує прес-служба міськради.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Колікціонер 07.07.2020 13:21
А в якому ж вуглі спортшколи розташована "Олімпійська МЕККА"?
Про неї розповідав пан Тягнибок, коли приїхав на запрошення кишинівсько-кемеровського Юрка на третє відкриття цієї зали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 ЗЮ 06.07.2020 22:32
Слово то яке знайшли-"ВЛадці".підходить обом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100