реклама
Sucurity Police

реклама

На виконання рішення Політради Партії регіонів від 23 квітня «Про скликання ХІV З’їзду Партії регіонів» у період з 14 травня по 3 червня проведено збори в первинних партійних організаціях.

У роботі зборів взяли активну участь депутати місцевих рад, представники влади від Партії регіонів, партійні активісти.

На зборах у первинних парторганізаціях перед партійцями поставлені завдання щодо організації та проведення виборчої кампанії 2012 року, прийняті рішення про початок роботи міні-штабів на відповідній звичайній виборчій дільниці, затверджено керівників міні-штабів (старшого на виборчій дільниці). Про це інформує офіційний сайт Черкаської обласної організації Партії регіонів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Олег 19.07.2012 17:09
Цитую Шпігель:
Цитую Черкащанка:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Що далі?Порушення чинного законодавства розпочалось з малого.

Далі свої комісії,адмінре сурс,залякуванн я кандидатів...

Якщо ми і цього разу усе це їм спустимо з рук, то так нам і треба, на іншу долю ми не заслуговуємо. Піднімаймо голови, будьмо сміливіше!

Фальсифікації СТОП!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Шпігель 10.06.2012 08:13
Цитую Черкащанка:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Що далі?Порушення чинного законодавства розпочалось з малого.

Далі свої комісії,адмінре сурс,залякуванн я кандидатів...

Якщо ми і цього разу усе це їм спустимо з рук, то так нам і треба, на іншу долю ми не заслуговуємо. Піднімаймо голови, будьмо сміливіше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Черкащанка 08.06.2012 09:27
Цитую О.ЧУПРИНА:
Що далі?Порушення чинного законодавства розпочалось з малого.

Далі свої комісії,адмінре сурс,залякуванн я кандидатів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Василь 08.06.2012 09:00
Аксана Калєснік уже отримала завдання? На стажування в Сєлігєр цього року хтось поїде? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 С.К. 08.06.2012 07:16
Цитую Ужасть:
Извините...Вы какое КОДло или ШОБло представляете??? 8)

Виловити б десь цього хмиря. І почати звільнення Черкащини від ........асів саме з нього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 О.ЧУПРИНА 07.06.2012 21:44
Що далі?Порушення чинного законодавства розпочалось з малого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Черкаси 07.06.2012 16:29
Цитую Ужасть:
Цитую Очерет:
ПРасти - час ваш минув, тікайте з країни доки не пізно.

Извините...Вы какое КОДло или ШОБло представляете??? 8)
Дуже цікаво на тебе подивиться мабуть вигляд т....................., принаймі ти такий(а) в душі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 Ужасть 07.06.2012 16:00
Цитую Очерет:
ПРасти - час ваш минув, тікайте з країни доки не пізно.

Извините...Вы какое КОДло или ШОБло представляете??? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Черкаси 07.06.2012 15:25
"покращенці" активізуються..... найкращій регіонал - регіонал, що ....... на центральній площі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Очерет 07.06.2012 15:22
ПРасти - час ваш минув, тікайте з країни доки не пізно.