Гарячі номера телефонів
29 липня підписано Територіальну тристоронню соціально-економічну угоду між обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2020-2025 роки.

Про це у «Фейсбуці» інформує голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко.

116429340_1216901385317507_2075272734681438633_o

У своїх виступах голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар та голова обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков наголосили на необхідності реалізації зобов’язань сторін та поліпшення стану соціально-економічних, трудових відносин в області.

«Мав змогу привернути увагу сторін соціального діалогу до питань зайнятості населення працездатного віку, підготовки кадрів, рівня заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати, безпечних умов праці.

Запропонував відновлення практики галузевої співпраці управлінь обласної держадміністрації та відповідних обласних профспілкових комітетів, щомісячних засідань тристоронньої соціально-економічної ради з нагальних проблем трудових відносин. Пропозиція підтримана сторонами соціального діалогу. Вирішення нагальних проблем трудових відносин у значній мірі буде залежати від активної позиції профспілок», – інформує Петро Шевченко.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100