– Ми ж воїни-захисники. Всю історію Україна бореться за право бути незалежною. І, повернувшись до історії, я вирішив створити те, що син Хмельницького не спромігся завершити – це зробити козацький монетний двір, таку собі січ, – каже Олександр. – Я, коли карбую людям монети, розказую про історію. Мої кліше для монет – це власне втілення, художні витвори. Вони несуть смислове навантаження, нашу ідентичність. Загалом карбував монети вже на багатьох потужних фестивалях, таких як Фестиваль нескореної Nації Холодний Яр, Фестиваль "Бандерштат". У Чигирині хотіли зробити захід, присвячений цій ідеї монетного двору, але карантин вніс корективи. Тож буде дещо менше.
Отже, 29 серпня на одній з вулиць Чигирина – по вулиці Короленка – у день вшанування Героїв російсько-української війни проведуть захід і презентують перше зібрання Чигиринської січі. Учасниками заходу будуть АТОвці та небайдужі громадяни.
– Хочемо відстоювати питання української ідентичності. Навіть готуватимемо заміну. Бо ми ж не термінатори, – сміється.
Сам Олександр Кириченко раніше трохи знайомився з ковальством. Воював з перших днів війни впродовж двох років, зокрема, у 128-мій гірсько-штурмовій бригаді.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису