реклама

реклама

Попередньо повідомлялося, що 15 червня о 12:00 у сквері «Надія», що по вулиці 30 років Перемоги (біля пологового будинку) відбудеться відкриття нового спортивного майданчика. Для дітей у день відкриття проведуть цікаві конкурси та спортивні змагання. Відкриватиме майданчик відомий боксер Віталій Кличко. Про це «Прочерку» повідомив депутат Черкаської міськради, директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький.

– Благодійний фонд «Фонд братів Кличків» проводив конкурс «КЛИЧ ДРУЗІВ – ГРАЙМО РАЗОМ!» на кращий двір в Україні, де міг би з’явитись новий майданчик. Для відбору були створені спеціальні вимоги, серед яких, наприклад,  визначена кількість мешканців мікрорайону, які бажають, щоб у них збудували новий майданчик, – розповідає Олександр Романович.

Конкурс тривав близько двох місяців. Фонд розігрував 12 майданчиків, один із яких і отримали Черкаси.

Мета проекту, як зазначено на офіційному сайті Фонду Кличків, – «повернути традиції здорового способу життя, створити умови для спільного родинного дозвілля, сприяти зміцненню здоров’я дітей у містах і селах України. Цьому допоможе розширення мережі дитячих спортивних майданчиків».

УТОЧНЕННЯ: Як повідомила "Прочерку" після публікації новини представник виконкому Черкаського осередку партії "УДАР" Людмила Гнатенко, через форс-мажорні обставини офіційне відкриття спортмайданчику переноситься на невизначений термін.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Аска 14.06.2012 12:47
Цитую Ужасть:
:lol: :lol: :lol:
Запутались Василь и Слава из Чигирина в своих опозициях. Кто они, а кто не они..опозиционэры. И это люди как на работе сидящие на сайте Прочерка. А что говорить о простых людях..у них уже давно голова кругом от этих кликуш...дай бог хоть кто-то расщедрился бы на кило гречки :-x

Це мабуть ти сам запутався і гречки хочеш. А я знаю щю навіть бабушки казали,що більше душу за гречку не продадуть, а будуть голосувати за відомого кандидата молодого та гарного
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Бумер 14.06.2012 09:35
Цитую Василь:
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Сам ты Василь наверное регионал.


ні, я чітко бачу майбутнє цієї боксерської політичної сили в вигляді 5-ої колони :D . Коли ви це побачите на ПРактиці, мені вас буде навіть трохи шкода...

Сам Крячко сам навіть не ПРиховує своїх політичних поглядів, ПРосто уважніше читайте інтернети.

Це ти і ми разом зараз 5 колонія, гірше ще тільки війну почати громодянську. Так що не кажи дурниць, брехні та істерії. І не перекручуй призвіще Кличка. Так все перекручувати твоя сутьність і таких як ти почали з призвіща та пішли далі по всіх питаннях. Ваш час закінчується навіть за календарем Мая.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Бумер 14.06.2012 09:29
[quote name="Василь"]Хто купив акції МММ 2011 і 2012 обов'язково маэ прийти на выдкриття майданчика, а хто свято вірить в те, що троянський кінь Янковича ПРиведе до ВР силу, яка прагнутиме "щось змінити на краще", то ще й ПРоголосує...
І нікому немає діла до того, що удар Крячка - це всьо навсього зборище ПРистосуванців з ПОРИ, бійців Катеринчука та нівкримінальних елементів - застільних друзів старшого братєльніка[
Влада та опозиція бояться Кличка, та несуть всякий бруд, бо вони і народ бояться, що Кличко за підтримки народу зробить люстрацію провладно-опозиційної коммуністичної зграї та введе порядок на прикладі грузії+німечини , а ще дуже крупний український капітал це підтримає бо нехочуть жити сьогодні пан, а завтра рейдер і пропав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Ужасть 13.06.2012 23:01
:lol: :lol: :lol:
Запутались Василь и Слава из Чигирина в своих опозициях. Кто они, а кто не они..опозиционэры. И это люди как на работе сидящие на сайте Прочерка. А что говорить о простых людях..у них уже давно голова кругом от этих кликуш...дай бог хоть кто-то расщедрился бы на кило гречки :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Василь 13.06.2012 14:58
двуликий .......К......о про бійців УПА, взято з гугля: "Те люди, которые поддерживали фашизм, вызывают лишь негативные эмоции у меня лично, зная историю, я таких людей ни поддерживать, ни защищать - я никогда не делал и не собираюсь этого делать", - подчеркнул Кличко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Василь 13.06.2012 14:28
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Сам ты Василь наверное регионал.


ні, я чітко бачу майбутнє цієї боксерської політичної сили в вигляді 5-ої колони :D . Коли ви це побачите на ПРактиці, мені вас буде навіть трохи шкода...

Сам Крячко сам навіть не ПРиховує своїх політичних поглядів, ПРосто уважніше читайте інтернети.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 13.06.2012 11:00
Цитую Василь:
Хто купив акції МММ 2011 і 2012 обов'язково маэ прийти на выдкриття майданчика, а хто свято вірить в те, що троянський кінь Янковича ПРиведе до ВР силу, яка прагнутиме "щось змінити на краще", то ще й ПРоголосує...

І нікому немає діла до того, що удар Крячка - це всьо навсього зборище ПРистосуванців з ПОРИ, бійців Катеринчука та нівкримінальних елементів - застільних друзів старшого братєльніка

Сам ты Василь наверное регионал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 та ти шо 13.06.2012 10:23
Щось лякає страшне слово 'форс-мажор'
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 О.ЧУПРИНА 13.06.2012 10:19
Громадський рух "УКРАЇНА ДЛЯ ЛЮДЕЙ" висловлює вдячність партії "УДАР" та особисто Віталію Кличку за його громадянську позицію . Черкасці! Підтримаємо "УДАР" на майбутніх виборах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #1 Василь 13.06.2012 09:42
Хто купив акції МММ 2011 і 2012 обов'язково маэ прийти на выдкриття майданчика, а хто свято вірить в те, що троянський кінь Янковича ПРиведе до ВР силу, яка прагнутиме "щось змінити на краще", то ще й ПРоголосує...

І нікому немає діла до того, що удар Крячка - це всьо навсього зборище ПРистосуванців з ПОРИ, бійців Катеринчука та нівкримінальних елементів - застільних друзів старшого братєльніка