реклама

реклама

Володимир Олійник не бачить проблеми

Володимир Олійник не бачить проблеми

Заявою про причетність Юлії Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня Президент Віктор Янукович не порушив презумпцію невинуватості, адже раніше про версію причетності екс-прем’єра заявляли представники Генпрокуратури. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від Партії регіонів, черкащанин Володимир Олійник, інформує УНІАН.

«Це ні про що не свідчить. Справа в тому, що задав питання Президенту журналіст і Президент, до його честі, дав відповідь – міг би уникнути відповіді, але він її дав. Він її дав достатньо толерантно, в рамках чинного законодавства і Конституції, тому що про причетність, як версію, говорили і перший заступник Генерального прокурора Кузьмін, і Генпрокурор України, який зустрічався з журналістами, і говорив про те, що відпрацьовується версія причетності Юлії Тимошенко до вбивства», – зазначив регіонал.

«Це абсолютно відповідає (презумпції невинуватості). Тому що навіть особи, які вчинили злочин і вбили, але доказів немає і суд не прийняв рішення про їхню винуватість, буває таке в житті, вони є невинуватими. І в цьому відношенні презумпція діє сповна. Тут же ж відпрацьовувалась версія причетності Юлії Тимошенко до вбивства. В тому числі прокурори говорили про необхідність допиту Лазаренка, Кириченка, наявності певних документів, заяви сина Щербання – це серйозні речі, які вимагають перевірки», – заявив Олійник.

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 Екатерина 15.06.2012 12:25
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановні співгромадяни! Уявіть ситуацію коли обидві сторони протистояння та взаємного звинувачення зникли з території України та пам"яті українців.Якби тоді нам жилося? Впевнений що набагато краще. Може виділити їм окрему територію,нехай там живуть своїм життям.Тоді звільненій Україні дихатиметься легше.

Боюсь, что нет. Появятся другие. Вы же балотируетесь? :lol:

Нехай Ви вважаєте мене людиною недостойною, чи маєте зобов"язання писати саме так.Але чому Ви вважаєте,що серед громадян України порядних людей немає?

И где я об этом писала? Меня интересует другой вопрос, кто будет принимать решение кого будем выселять а кого нет? Конечно же вы! В смутное время расстрельные списки, обычно, составляли как раз те, кого и надо было бы расстрелять

Речь не о расстрелах,а о премировании спокойной жизнью.Не вешайте ярлыки,Валентин а.Зто очень заметно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Валентина 15.06.2012 11:30
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Оксана Колісник 15.06.2012 11:30
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановні співгромадяни! Уявіть ситуацію коли обидві сторони протистояння та взаємного звинувачення зникли з території України та пам"яті українців.Якби тоді нам жилося? Впевнений що набагато краще. Може виділити їм окрему територію,нехай там живуть своїм життям.Тоді звільненій Україні дихатиметься легше.

Боюсь, что нет. Появятся другие. Вы же балотируетесь? :lol:
Нехай появляються нові, нові й нові! Я - за обмеження за ознакою терміну перебування на виборних посадах. Один термін депутатства у ВР і можна тільки у якусь місцеву раду. Також на один термін. І, відповідно, по висхідній. Один термін на посаді міського голови. І принципово - один термін для Президента. І навіть за люстрацію за цією ж ознакою - не більше трьох разів загалом перебування на виборній посаді. Перерви значення не мають. І спец.пенсій обранцям не вводити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 О.ЧУПРИНА 15.06.2012 10:58
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановні співгромадяни! Уявіть ситуацію коли обидві сторони протистояння та взаємного звинувачення зникли з території України та пам"яті українців.Якби тоді нам жилося? Впевнений що набагато краще. Може виділити їм окрему територію,нехай там живуть своїм життям.Тоді звільненій Україні дихатиметься легше.

Боюсь, что нет. Появятся другие. Вы же балотируетесь? :lol:

Нехай Ви вважаєте мене людиною недостойною, чи маєте зобов"язання писати саме так.Але чому Ви вважаєте,що серед громадян України порядних людей немає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Валентина 15.06.2012 09:52
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановні співгромадяни! Уявіть ситуацію коли обидві сторони протистояння та взаємного звинувачення зникли з території України та пам"яті українців.Якби тоді нам жилося? Впевнений що набагато краще. Може виділити їм окрему територію,нехай там живуть своїм життям.Тоді звільненій Україні дихатиметься легше.

Боюсь, что нет. Появятся другие. Вы же балотируетесь? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Марія 14.06.2012 20:47
Олійник-сама продажна тварь. Він говорить те, що йому велять говорити. Своєї думки у нього вже давно немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 14.06.2012 14:42
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановні співгромадяни! Уявіть ситуацію коли обидві сторони протистояння та взаємного звинувачення зникли з території України та пам"яті українців.Якби тоді нам жилося? Впевнений що набагато краще. Може виділити їм окрему територію,нехай там живуть своїм життям.Тоді звільненій Україні дихатиметься легше.

И выплатить выходное пособие можно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 федор припципиальный 14.06.2012 14:00
олыйнык сколько тебе платят в минуту за твою толеррантную ложь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 О.ЧУПРИНА 14.06.2012 10:31
Шановні співгромадяни! Уявіть ситуацію коли обидві сторони протистояння та взаємного звинувачення зникли з території України та пам"яті українців.Якби тоді нам жилося? Впевнений що набагато краще. Може виділити їм окрему територію,нехай там живуть своїм життям.Тоді звільненій Україні дихатиметься легше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Бургомістр 14.06.2012 09:59
Дас іст ло**ра!