Учора в Чигирині голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб провів нараду на тему популяризації «зеленого туризму» та формування позитивного туристичного іміджу Черкащини.
Так, під час розгляду обласної програми розвитку туризму «Черкащина туристична», Сергій Тулуб зазначив, що нам випала честь жити і працювати в унікальному краї з потужним людським і культурно-історичним потенціалом. Тож ми зобов’язані повною мірою використати туристичну привабливість регіону для його соціально-економічного розвитку.
– Це дозволить нам створити десятки нових робочих місць, отримати додатковий дохід до обласного, районних і сільських бюджетів і популяризувати Черкащину на всеукраїнському та світовому рівнях, – сказав голова ОДА.
За словами Сергія Борисовича, реалізація обласної програми повинна розпочатися у Чигирині – козацькій столиці, що стала символом національного визволення та яку щороку відвідують близько 100 тис. туристів.
– Саме тут, у Чигирині, ми розглянемо можливості обласної та районної програм розвитку туризму. А якщо проект виявиться вдалим, то його буде реалізовано на всій території Черкащини, – підкреслив Сергій Тулуб.
До наради з питань розвитку туризму на Черкащині згодом приєднався перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Сергій Рябцев. Сергій Віталійович разом з головою обласної ради Валерієм Черняком ознайомилися з роботою ресторанно-готельного комплексу «Дикий хутір», що знаходиться у хуторі Буда. Це – музейно-етнографічний комплекс, що складається з міні-готелю, ресторану і двох літніх навісів. Починаючи з цього літа, відвідувачі можуть зупинитися ще й у справжній сільській хаті з піччю.
Нині на території комплексу завершується будівництво храму на честь святого праведного Петра Калнишевського (Багатостраждального) – останнього кошового отамана Запорізької Січі, який був справжнім миротворцем, а своїм життям показав приклад смирення, терпіння, великої любові до Бога, свого народу та краю.
Після відвідання «Дикого хутора» Сергій Віталійович та Валерій Петрович поклали квіти до Братської могили жителів хутора Буда, розстріляних фашистськими загарбниками 18 червня 1943 року. Цей пам’ятник знаходиться неподалік славнозвісного холодноярського 1000-літнього дуба Максима Залізняка у Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин».
Коментарі
Просто цей *культурний * заклад може його скомпроментуват и.
А треба було б зарить.
Холодний Яр живий. Він знає, хто свій, а хто чужий (с)Г.-Г. Якщо ти не маєш потаємних намірів нагадити Холодноярщині - боятися її нічого!
Стрічка RSS коментарів цього запису