реклама

реклама

Черкаська облдержадміністрація уклала угоду з КП АТП Черкаської облради на послуги з перевезення посадових осіб ОДА вісьмома представницькими автомобілями. Вартість угоди склала 250 тис. грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», інформують «Наші гроші».

Угода діє з моменту підписання і до кінця року.

Таким чином, вартість оренди одного автомобілю становить близько 4 тис грн. на місяць, що значно дешевше від персональних таксі для інших органів влади.

Наприклад, дніпропетровська ОДА замовила послуги джипа і чотирьох автомобілів по 20 тис. грн. за одну автівку на місяць.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 17.06.2012 17:08
Цитую Валентина:
А то получается, кто против Чуприны - тот против Европейского выбора. И за "скромность"....

Так Вы против Европейской скромности и рациональности или минусуете потому,что это пропагандирует Александр Чуприна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Валентина 17.06.2012 11:54
А то получается, кто против Чуприны - тот против Европейского выбора. И за "скромность"....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Валентина 17.06.2012 11:52
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Кликов:
Ну і цікаві Ви пані Катерина, а що у відрядження посадовці будуть їздити на велосипидах?

А в Европі їздять.І на власних малолітражних автомобілях теж їздять в службових справах.

Противників Європейського вибору прошу мінусувати активніше.

Вот я первой это и зделала. И не потому что я против европейского выбора, за манипуляцию
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 О.ЧУПРИНА 15.06.2012 20:48
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Кликов:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 О.ЧУПРИНА 15.06.2012 17:43
Цитую Кликов:
Ну і цікаві Ви пані Катерина, а що у відрядження посадовці будуть їздити на велосипидах?

А в Европі їздять.І на власних малолітражних автомобілях теж їздять в службових справах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Вадим 15.06.2012 17:12
Цитую Кликов:
Ну і цікаві Ви пані Катерина, а що у відрядження посадовці будуть їздити на велосипидах?

Тойоты Кэмри или Фольца Пасата с головой бы хватило, а они ездят на лексусах и мерседесах, которые даже бизнесмены себе не могут позволить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Кликов 15.06.2012 13:30
Ну і цікаві Ви пані Катерина, а що у відрядження посадовці будуть їздити на велосипидах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Екатерина 15.06.2012 12:38
Противно смотреть на это фото.Народ в нищите ,а эти еще и с охраной.Вот ,как говориться:"Из грязи-в князи".