реклама

реклама

Партія «Слуга Народу» і її кандидат на посаду міського голови Черкас Віталій Ільченко хочуть розмістити в Черкасах «завод по переробці небезпечних відходів з усієї Європи і країн СНД» – підприємство з утилізації батарейок, заявив у своєму відеозверненні чинний мер міста Анатолій Бондаренко.

Безымянный

За його словами, саме цими намірами пояснюється те, що представлення нового голови ОДА Сергія Сергійчука президент України Володимир Зеленський провів таємно, у відсутність активу області, голови обласної ради і журналістів на підприємстві UKRAVIT Віталія Ільченка.

– Цей завод з утилізації батарейок вони хотіли розмістити спочатку на підприємстві «Хімволокно», яке вони хотіли купити (про це свідчить витяг з реєстру), але вони програли (аукціон, – ред.). На сьогоднішній день вони проводять перемовини з компанією «Богдан-Логістик», щоб купити їхні складські приміщення і розмістити там завод, – сказав Бондаренко. – Шановні друзі! Завод буде збирати небезпечні відходи і переробляти в нашому місті. Але наше місто – це не могильник для небезпечних відходів. Наше місто стане могильником для партії «Слуга Народу».

Анатолій Бондаренко закликав усі політичні сили, «які люблять Черкаси», громадських та екологічних активістів об’єднатися «проти тих людей, які хочуть розмістити виробництво по переробці небезпечних відходів у нашому місті».

– Я думаю, що жодного голосу на виборах – тим, які хочуть травити наших дітей, жодного голосу тим, які, не питаючи громади, виносять свої підступні плани, щоб розмістити ці підприємства в нашому місті! – закликав Бондаренко. – Друзі! Сьогодні всі керівники всіх політичних сил без виключення повинні об’єднатися навколо цієї події! Тому що ті підступні плани, які вони виношують і хочуть здійснити, вони злочинні!

Бондаренко зазначив, що його опонент з однодумцями будуть обіцяти місту багато – побудувати дитсадки, школи, дати кошти, але, мовляв, це – ніщо «в порівнянні з тим, що буде потім», стурбованим голосом підсумував міський голова.

реклама

Коментарі  

 
-2 #21 По городу с лопатой 04.09.2020 17:35
Гордо задрав голову, по городу вышагивал назначенный Самим на новое мерство Ильченко.
- Под меня рыть будет, подумал Талян.
- Заводы закладывать будет, с одобрямсом подумали бизнесмены, свидетели его прихода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #20 Світлана 04.09.2020 10:58
Который тут Бондаренко? Слазь! Кончилось твоё время!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #19 ЮЗР 04.09.2020 07:23
Какой прям "заботливый мер" 8) про дитей типа беспокоится 8) в то время как несколько Д/С стоят заброшенные в ЮЗР Во дворах на ул.Конева детскмй садик тому пример
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Аліса 03.09.2020 18:39
... у нас мер звичайно, ну що тут скажеш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Сосновий BEER 03.09.2020 17:21
Відразу наголошую, що не маю палкої прихильності до Бондаренка.
Але, по всьому видно, що у опонента діючого мера завелась своя ботоферма!
Цікаво, за які кошти? Ті що виручаються від "прозорої" діяльності UKRAVITу? Це не вони, часом, на "Сєлєні" три дні зависали, без масок, на День Незалежності?..
Належність цього кандидата у мери (без оголошення прізвища) до правлячої партії, засталяє справжніх черкащан сильно задуматись над своїм вибором наприкінці жовтня, коли дерева змінюють свої кольори !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #16 Безім 03.09.2020 15:17
Цитую Светлана:
Ще днів 10 назад писали, що бондаренко готовить термінове звернення, компромат з приводу Ільченка і заводу з утилізації батарейок. Щось довго думав - викладувати чи ні. А з приводу обіцянок, тут бондаренко дав маху. За його каденціїї не виконана ні одна обіцянка. Бондаренко обіцяє перетворити Черкаси на місто - сад. А по факту вийшов захаращенний, безхозний колгосп. Насьогодні Черкаси мало нагадують обласний центр. І все завдяки бондаренко!

Пані мають погану память,чи так аби написати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Аналітик 03.09.2020 15:10
Цитую Светлана:
Ще днів 10 назад писали, що бондаренко готовить термінове звернення, компромат з приводу Ільченка і заводу з утилізації батарейок. Щось довго думав - викладувати чи ні. А з приводу обіцянок, тут бондаренко дав маху. За його каденціїї не виконана ні одна обіцянка. Бондаренко обіцяє перетворити Черкаси на місто - сад. А по факту вийшов захаращенний, безхозний колгосп. Насьогодні Черкаси мало нагадують обласний центр. І все завдяки бондаренко!

Не об'єктивна думка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #14 Черкасчанин 03.09.2020 14:36
И да,самое главное-дядя Толя,где цифры -сколько вредных выбросов будет от этого завода,экологич еский паспорт будущего предприятия,ско лько там будет рабочих мест (так необходимых в регионе),срок окупаемости ,заключения экспертов,након ец-так Вами любимые подставные громадьски слухання??Без всего этого -Ваше гневное "Не дамо" - не более чем ничего.А уж после заявлений в фейсбуке о том,что цель Вашей партии- контроль за распределением бюджета(дерибан ) вместо его наполнения-за Вас только фанат Зеленского голосовать пойдет..И самое печальное,что у Вас таки есть свой избиратель....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #13 Олександр 03.09.2020 13:34
Толя,показывает результаты аукциона по продаже ТРЦ "Экватор" по Сурикова (адрес его Химиков, 74), который состоялся еще 30.10.2019 г. и который выкупила группа "Молли"(Ткаченко/Казарян), "Укравит" им только подыграл в этом аукционе. Бредовая идея с готового ТРЦ делать завод ))) . Через забор завод ЗХВ до сих пор продает производственны е площадя по гораздо дешевле ценам. А Толя манипулирует, мягко говоря, или по-простому, обливает грязью оппонента. Как минимум - некрасиво ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 1 03.09.2020 13:32
Цитую Антон:
Дійсно, досить вбивати місто недоархітектора м і землекрадам. Ільченко довів свою спроможність створювати не за крадені гроші, на відміну від більшості опонентів. Не бачу перепон чи плям на його репутації, щоб не довірити посаду.


Пляма- це висування від слуги народу, там ще жоден фахівець не засвітився...