Балаклеївському театру менше року, починався він з 5 акторів, а буквально за тиждень розширився до 14.
– Назву запропонувала я, бо маю таку слабкість як Карпати, і бограч - ця колоритна страва, дуже характеризувала наш театр - яскравий, насичений, з «перчинкою», - розповідає співзасновник театру «Бограч» Людмила Вишілова. – Першим нашим спектаклем були «Вечори на хуторі біля Диканьки», показали на сценах рідної громади, і на такий шалений успіх у глядачів навіть не очікували.
Разом з учасниками художньої самодіяльності, театр взяв участь у фольклорному святі у смт. Катеринопіль - і там отримав першу нагороду, за відродження українських традицій. Керівництво громади дуже допомагає трупі – надає транспорт для поїздок, допомагає коштами для придбання костюмів.
– У нашому колективі немає професійних акторів, всі - люди абсолютно віддалених від театру, професій, – додає Людмила Вишілова. – У колективі є сімейні пари, половина учасників – студенти, у а наймолодшому учаснику - 5 років. Майже всі – дуже співочі, тому всі наші постановки – мюзикли. Зараз саме готуємо мюзикл «За двома зайцями». Нас почали запрошувати виступати, багато запрошень надійшло від керівників дитячих будинків, проте втіленню цих планів завадив коронавірус. У зв'язку з карантином, з березня ми вчимося працювати з відеокамерою – і наразі усі концерти і спектаклі висвітлюємо на сайті нашого будинку культури. Зняли перший кліп, про родинні цінності, якраз До Дня Незалежності України - «Україна - моя родина!» Планів у нас багато, але найбільш глобальні - створити ляльковий театр і театр для школярів. Якщо ми за менше року стільки встигли, то, впевнена, нам все вдасться!
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису