реклама

реклама

21-22 червня на Черкащину завітає відомий спортсмен і політик Віталій Кличко. Про це інформують в обласному осередку партії «УДАР».

Протягом двох днів лідер партії «УДАР» у рамках всеукраїнського туру відвідає Черкаси, Городище, Звенигородку та Умань.

У рамках візиту Кличко відкриє дитячий спортивний майданчик, завітає до родичів на малу батьківщину – село Вільшана, де жив його прапрадід, а також поспілкується з громадою кількох міст Черкащини.

Де зустрітись з Віталієм Кличком?

21 червня - Черкаси

12.00 — 13.00 - відкриття дитячого спортивного майданчика у рамках програми «Клич друзів - граймо разом» Фонду братів Кличко у сквері «Надія» біля Пологового будинку №2, по вул. 30-річчя Перемоги, 16/1;

17.30 — 19.00 – зустріч з мешканцями Черкас на Театральній площі.

22 червня Городище, Звенигородка та Умань

10.15 – 11.30 – зустріч з мешканцями Городища у Палаці культури ім. Гулака Артемовського;

13.20 – 14.00 – зустріч з мешканцями Звенигородки у міському будинку культури;

17.10 — 18.10 – зустріч з жителями Умані у Будинку культури

Також дивіться прямий ефір з Віталієм Кличко на телеканалі «Рось». Початок ефіру - о 19.30

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 О.ЧУПРИНА 21.06.2012 10:26
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Думаю что приезд Виталия Кличко вызовет большой интерес у жителей черкасщины. Услышать мысли нового политика, который ничем себя не запятнал,своими руками создал свой достаток,знает жизнь успешных стран, умеющего ставить перед собой высокие цели и их достигать.Кто на сегодняшний день может быть интереснее ЕГО!

На мой взгляд Виталий Кличко наиболее интересен тем,кто желает реальных перемен к лучшему.Не понимаю Василя и ему подобных.Искажать фамилию известного на весь мир украинца это подло.Оправданием ему может быть только недееспособност ь из-за психического заболевания.

Повністю підтримую таку позицію.Щодо Василя, тут прослідковуєтьс я цільова робота проти В.Кличка,спроба посіяти сумнів в його чесності та порядності.Аудиторія Прочерку до цього не чутлива.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 20.06.2012 21:56
Цитую О.ЧУПРИНА:
Думаю что приезд Виталия Кличко вызовет большой интерес у жителей черкасщины. Услышать мысли нового политика, который ничем себя не запятнал,своими руками создал свой достаток,знает жизнь успешных стран, умеющего ставить перед собой высокие цели и их достигать.Кто на сегодняшний день может быть интереснее ЕГО!

На мой взгляд Виталий Кличко наиболее интересен тем,кто желает реальных перемен к лучшему.Не понимаю Василя и ему подобных.Искажать фамилию известного на весь мир украинца это подло.Оправданием ему может быть только недееспособност ь из-за психического заболевания.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Валентина 20.06.2012 13:34
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:


в інтернетах є відео, де Кличка сватають Дону Кінгу нині покійні кримінальні авторитети. Є відео, де Кличко рукоплєскає Януковощу під 7/40 на днюхі. Інтернет - це ідеальна зброя проти всякого роду штабних пацюків і найнятих за кордоном політтехнологів .

Я розумію, що руйную декому голубую мєчту про "непорочність зачаття" молодого "незаплямованого " політика. Але така сурова правда є і я вважаю справою честі донести її до вас, щоб НЕ ПОВТОРИЛИ МИ ПОМИЛКИ. А це ж тільки краплина в морі... а якщо глибше покопати?

Вася, так за кого же нам! :-) Что бы "НЕ ПОВТОРИЛИ МИ ПОМИЛКИ" ?:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Короп 20.06.2012 13:20
В списку його партії Удар, кримінальні елементи з торгової марки Хортиця, горілчана мафія! Як політик Клічко дуже слабкий, креативність відсутня, з трудом формулює речення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Василь 20.06.2012 13:18
Цитую Володимир:
Є надія, що В. Кличко дасть правдиву оцінку діям влади на Черкащині.


Бізнесмен Крячко вже дав оцінку владі на днюхі в Януковоща :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Володимир 20.06.2012 12:14
Є надія, що В. Кличко дасть правдиву оцінку діям влади на Черкащині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Василь 20.06.2012 11:48
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #2 Василь 20.06.2012 10:07
Боксьор збирає під свої знамена наївних спортсменів і сумнівающеюся молодьожь. Хто хоче впрягтися разом з троянським конем Януковоща, ласкаво просимо приєднатися до шанувальників введення кріпосного права
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 О.ЧУПРИНА 20.06.2012 10:05
Думаю что приезд Виталия Кличко вызовет большой интерес у жителей черкасщины. Услышать мысли нового политика, который ничем себя не запятнал,своими руками создал свой достаток,знает жизнь успешных стран, умеющего ставить перед собой высокие цели и их достигать.Кто на сегодняшний день может быть интереснее ЕГО!