реклама

реклама

Народний депутат Андрій Шкіль сьогодні в Черкасах презентував програму об’єднаної опозиції. Він зазначив, що у програмі розписаний кожен крок, який необхідно зробити в тій чи іншій галузі.

– Необхідною інновацією є термінологічне закріплення покладених перед нами завдань. Ми розписали, що зробимо в перші 100 днів, у перші 300 днів і перші 500 днів після того, як буде сформована демократична коаліція в стінах Верховної Ради України. Єдине, що слід зазначити: ми проводимо таке широке обговорення нашої програми, щоб залучитися значною підтримкою громади. Бо перемогти тільки у відсотковому плані недостатньо. Ми мусимо отримати ту кількість голосів, яка дасть можливість сформувати серйозну більшість в стінах парламенту, – зазначив Андрій Шкіль.

На його думку, це цілком посильне завдання для опозиції, хоч і непросте.

Крім того, нардеп зауважив, що розраховує на перемогу опозиції у всіх семи округах Черкащини.

– Так, буде важко, але все рівно ми розраховуємо на перемогу. Шанси на Черкащині в опозиції є найвищими, – зауважив Андрій Шкіль.

Нардеп також на відмінно оцінив роботу виборчого штабу об’єднаної опозиції в області.

– Можливо, я тут необ’єктивний, однак там, де я буваю, штаби опозиції справді працюють відмінно. Про це кажуть і люди. Єдиною проблемою є те, що ми досі не представили усіх кандидатів в мажоритарних округах. Але на це є об’єктивні причини. Як тільки ми їх представимо, процес перемовин з партнерами припиниться. А ми ще ведемо переговори, – зазначив Андрій Шкіль.

реклама

Коментарі  

 
+3 #16 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 22.06.2012 15:29
Цитую Детектор:
Цитую Чемаченко:
Шкіль, а що ти особисто зробив для України, окрім того, що за наші гроші їздиш країною та вишиванку за сотні баксів демонструєш.

Шкіль - це розбудова СНУМ, а потім УНА. Він був біля витоків УНСО, воював у Придністров"ї, за що отримав медаль "Защитник Приднестровья". Один із лідерів УНА-УНСО,акції "Україна без Кучми" і вуличних боїв 9 березня 2001-го. У одиночці СІЗО СБУ і "Лук"янівці" часу за це провів більше, ніж ти, "Чемаченко" - на свіжому повітрі. Оголосив голодування і протримався 39 діб, поки в стані коми не забрали до тюремної лікарні. 2002 року вийшов з СІЗО, бо 34150 виборців проголосувало, щоб він став нардепом... А хто таке ти, форумське "Чемаченко"?

Вижу что Детектор и здесь нахамил.В донном случае я гарантировать ничего не могу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Чемаченко 22.06.2012 14:03
Відповідаю Детектору (він неначе не форумський).Ну що сказати, думка була, що він (Шкіль) ледарь і базикало, мотався світами, скрізь бабосики зашибав. Хто я? Звісно, що не Чемаченко, не базикало, все життя працюю, до жодної партії не маю ніякого відношення, просто працюю на Україну. "Воював у Приднестров*ї", виходить ще і вбивця, інакше за що медаллю нагородили? Ну Ви, шановний, і надали характеристику свому патрону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 Детектор 22.06.2012 10:15
Цитую Чемаченко:
Шкіль, а що ти особисто зробив для України, окрім того, що за наші гроші їздиш країною та вишиванку за сотні баксів демонструєш.

Шкіль - це розбудова СНУМ, а потім УНА. Він був біля витоків УНСО, воював у Придністров"ї, за що отримав медаль "Защитник Приднестровья". Один із лідерів УНА-УНСО,акції "Україна без Кучми" і вуличних боїв 9 березня 2001-го. У одиночці СІЗО СБУ і "Лук"янівці" часу за це провів більше, ніж ти, "Чемаченко" - на свіжому повітрі. Оголосив голодування і протримався 39 діб, поки в стані коми не забрали до тюремної лікарні. 2002 року вийшов з СІЗО, бо 34150 виборців проголосувало, щоб він став нардепом... А хто таке ти, форумське "Чемаченко"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Чемаченко 22.06.2012 08:31
Шкіль, а що ти особисто зробив для України, окрім того, що за наші гроші їздиш країною та вишиванку за сотні баксів демонструєш. Дармоїдів багато, бо жерти і смачно жерти ви вже звикли та і заради цього ви нам наобіцяєте, що вже завтра ми житимемо у раю. Отут мабуть частина правди і є, на той світ ви нас справно загоняєте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 О.ЧУПРИНА 21.06.2012 21:18
Цитую Валентина:
"Шанси на Черкащині в опозиції є найвищими, – зауважив Андрій Шкіль."
Если наша, черкасская опозиция одна из сильнейших в Украине - то это значит что очень плохи у нее дела. Представляю что делается в других областях. Печально.

Почему печально? Все слава Богу живы и отноносительно здоровы.Желание Шкиля опять стать депутатом закономерно.Все они нынешние и синие,и оранжевые,и бело-сердешные не видят себя в другой роли.Другое дело хочет ли этого народ Украины? На мой взгляд нужны абсолютно новые люди,а бывшим СПАСИБО и большая просьба:" НЕ МЕШАЙТЕ УКРАИНЕ ЖИТЬ ДОСТОЙНО"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Диктатура опозиции? 21.06.2012 19:06
[quote name="Рефері"
Що це за бурмотіння, як в гарячці? "Прочерк", ви збираєтеся хоч найбезглуздіші пости фільтрувать?!
Опозыция не хочет слышать критику в опозыции,а кода прийдет к власти вообще рты закроет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Василь 21.06.2012 19:04
Цитую Рефері:
Що це за бурмотіння, як в гарячці? "Прочерк", ви збираєтеся хоч найбезглуздіші пости фільтрувать?!


це буде ще одним кроком до введення тотальної цензури в України. А це на руку голубій власті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Василь 21.06.2012 19:02
якщо хочете перемоги - замініть так званого "начальника штабу" Бондаренка. Жашкіському конюху він тупо зливає село за селом. Одним біг-мордом на район вибори в голубой власті не виграти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 лысаК 21.06.2012 17:45
ПРОГРАМУ НАПИСАВ ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕК КОНОМІСТ УКРАІНИ ПРОСТО ВОВКА ГРЕСЬ!!!!!!!!!! !!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Рефері 21.06.2012 17:30
Цитую То ли еще будет?:
Цитую Для кого, де, чому, хто?:
ЧОМУ КАНДИДИТИ ВІД ОПОЗИЦІЇ ВИСУВАЮТЬСЯ ВЕРХІВКОЮ .А НЕ З НИЗУ.
А ХТО ПОВИНЕН ОБИРАТИ СВОГО КАНДИДАТА -НАРОД, ЧИ ВИ ПРЕДСТАВИТЕ ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ?

Вы думаете, что если на минус оденете майку БЮТ то получите плюс, будет минус только в майке. Вы уже нам уже навязали ЮЩА, а поэтому Вы должны быть рядом с ним, в Безсоветах,а вернее селе Безпорад.

Що це за бурмотіння, як в гарячці? "Прочерк", ви збираєтеся хоч найбезглуздіші пости фільтрувать?!