реклама

реклама

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась щойно під час пресконференції повідомив, що звернувся до Черкаської міськради і міськвиконкому з пропозицією розглянути питання щодо початку опалювального сезону.

121156093_353956865856206_3087332979988880888_n

Нагадаємо, за повідомленням гідрометцентру, з 18 числа очікується похолодання до +8 градусів за Цельсієм.

Водночас Павло Карась зазначив, що запровадження опалювального сезону з 18 числа не стосуватиметься бюджетних установ, адже вони працюють на підставі договорів, і початок подачі теплоносія залежить від надходження від них листів.

– Тому про дитячі садочки і заклади охорони здоров'я зараз мова не йде, – додав Павло Карась. – У деяких закладах охорони здоров'я вже подається теплоносій.

Очільник комунального підприємства також додав, що розмовляв про початок опалювального сезону із представниками ОСББ і зробив для себе висновок, що вгодити всім неможливо: хтось готовий деякий час померзнути, а інші хочуть платити за комфортну температуру в оселях.

– Тому рішення по теплу – за міськрадою. Вона має ухвалити рішення, – сказав пан Карась.

реклама

Коментарі  

 
-2 #10 а ну 16.10.2020 10:22
Включай давай! у вас же вроде пандемия и люди мрут как мухи. или будем на термометр смотреть?)) а вдруг аж до декабря плюс будет. Оцэ мы съэкономим :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 леха1976 16.10.2020 10:13
мало того что все лето за обслуживание непонятно чего платежки оплачивали так им уже и отопление дать надо,была бы совсем их воля,тариф поднять и вообще не отключать,мы их дустом, а они еще платят
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Два зайця 16.10.2020 08:29
Цитую Олег:
18.10.2020 в прогнозе на gismeteo стоит дном +18 ночью, а +12. У меня в квартире сейчас +23 какое отопление.

А на цьому можно дуже добре заробити.
1. Дня три уйде на розігрів води, а порахують як за повноцінне опалення.
2. Мінімальні витрати газу на нагрів води, труби будуть ледь теплі - а ціна у платіжках, як у люту зиму;
3. Перші тиждень, два будуть рватися їхні труби, які вони капітально ремонтували у минулому році - а платіжки за період ремонту будуть, як за щоденне опалення.
.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Зінченко 16.10.2020 07:01
Цитую ЮЗР:
Карась ***** 8) глянь сайт ГИСМЕТЕО..До конца месяца плюсовая темпиратура. В районе +12..+15

а на Синоптике и РП-45???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 ЮЗР 15.10.2020 21:15
Карась ***** 8) глянь сайт ГИСМЕТЕО..До конца месяца плюсовая темпиратура. В районе +12..+15
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Олег 15.10.2020 20:01
18.10.2020 в прогнозе на gismeteo стоит дном +18 ночью, а +12. У меня в квартире сейчас +23 какое отопление.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 ЮЗР 15.10.2020 18:21
... 8) Какое нафиг отопление в плюсовую темпиратуру? С 1го Ноября давай тепло..Из за тебя ... всегда улицу грею
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Шут 15.10.2020 16:19
Карасю дай волю він літом буде сонце гріти, аби тіки рахунки виставлять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Помятаємо минулу зиму 15.10.2020 13:14
Як він чккав цього часу :D :D
А що там За майбутніми тарифами??
Як у минулому році? Ніби за вікном мінус 10 ??

Черкаси в «червоному списку» уряду
20 січня 2020, 13:08 Новини Черкас та області
У 124 містах України КРІМ !!!! ЧЕРКАС !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! здійснили перерахунок 131 підприємство теплокомуненерг о. Платіжки на тепло та гарячу воду для громадян знижено до 30%. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр України Гончарук.
За його словами, до урядової ініціативи долучились вже 19 обласних центрів: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Маріуполь, Житомир, Запоріжжя, Біла Церква, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Львов, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ, Київ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #1 Дмитрий 15.10.2020 11:29
Сегодня 15 октября, сегодня и начинай. Со всех щелей кричать, что у них такой страшный вирус ходит и они штрафы паяют всем и вся, шагу не дают ступить людям( маски, каски септики, хренептики) типа заботятся о населении, а наступила официальная дата включить отопление, когда сырая погода провоцирует ещё большую заболеваемость, то жмут до последнего, на температуру заглядывают, ох и клоуны позорные.