реклама

реклама

fakty.ictv.ua

fakty.ictv.ua

День скорботи і вшановування жертв Великої Вітчизняної війни ознаменувався у Верховній Раді черговим демаршем опозиції. Про це повідомив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, екс-мер Черкас Володимир Олійник, інформує прес-служба партії.

«Сьогодні, в день скорботи і вшановування жертв війни, представники БЮТ не знайшли нічого кращого, як влаштувати черговий демарш у Верховній Раді. 22 червня, в річницю початку Великої Вітчизняної війни і нападу Німеччини на нашу Батьківщину, вони з'явилися до парламенту в чорних майках з написом «Батьківщина понад усе», - сказав депутат.

За його переконанням, гасло на одязі представників опозиції дивним чином нагадує той, під яким нацисти знищували українські села і міста. «Добре, що вони не прийшли з написами Deutschland über alles («Німеччина над усе» - перша строчка гімну Третього рейху. - Ред.). Всьому цьому є лише одне визначення - блюзнірство», - обурився політик.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 Юрій 23.06.2012 21:10
Згадую, як Олійник із захопленням говорив про Тимошенко, яка вона чудовий лідер. Продажна п..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 нацист 23.06.2012 17:54
Пане Олійник спешіть мені будь ласка борги за квартплату у мене копійки по зрівнянню з Фірташом йому ж ви списали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Ворожка 23.06.2012 17:38
Цитую Оксана Колісник:
Володимир Миколайович - творча особистість в широкому сенсі цього слова. Уяву має відповідну - артистичну...ПР-щик - інтуїт. До речі, хто хоче бачити майбітнє нашого теперішнього міського голови, рекомендую звернути увагу на Олійника.

А ще зверніть увагу на сьогоднішнє і майбутнє Оксани ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Марія 23.06.2012 05:44
В запроданця Олійника мізки висохли. Або продав біло-голубим. тому безмозглі людині можна простити і такі вислови. Мізків нема-нема проблем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Оксана Колісник 22.06.2012 20:50
Володимир Миколайович - творча особистість в широкому сенсі цього слова. Уяву має відповідну - артистичну...ПР-щик - інтуїт. До речі, хто хоче бачити майбітнє нашого теперішнього міського голови, рекомендую звернути увагу на Олійника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Сергій з Кривалівки 22.06.2012 20:00
Та й набрид вже цей запроданець своїми недолугими заявами!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 УкраїNець 22.06.2012 17:38
Гофман фон Фаллерслебен ЩЕ В 1841 РОЦІ написав на тоді британському острові Гельголанд текст «Пісні німців» на відому мелодію Йозефа Гайдна - ту саму, що починається словами "Німеччина понад усе". Пізніше вона стала гімном Веймарської республіки. І тільки у 1933 році гімном Третього рейху стала тільки перша строфа цієї пісні (за якою виконувалася «Пісня Хорста Весселя», що офіційно не вважалася частиною гімну). А сьогодні третя строфа є гімном об'єднаної Німеччини.
ЩО САМЕ МУЛЯЄ ОЛІЙНИКОВІ? СПІВЗВУЧНІСТЬ ФРАЗИ - ТА Й ГОДІ? Він би ще вчепився, що "Ще не вмерла України..." - від "Єще Польска не згінєла..." Регіонали люблять таким постраждать, ще й понить паралельно, що це гімн Пілсудського. Так і там все не просто - пісня ще з часів польських легіонів у війську Наполеона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Nazar Obidzinski 22.06.2012 15:50
І мальчікі кровавиє в глазах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Нетолерантний 22.06.2012 15:47
Річ у тім, що зараз зручно когось називати "нацистом" лише через якісь надумані, химерні зовнішні ознаки, зокрема через патріотичну чи через націоналістичну спрямованість людини чи організації.
А суть у тому, що ті, хто клеймить інших "нацистами" сам послуговується у практичній діяльності саме тими методами, які були у італійських чи німецьких діячів 20-40-х рр. ХХ століття. Тобто ті ж регіонали - на практиці справжні нацисти. А та ж таки "Свобода" з нацизмом на практиці нічого не має.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Бомбило 22.06.2012 15:33
Вовандер не бойсь, синулька тебя защитить, ведь он прокурор и на суде он если будут давать 15 лет то он скосит до 10 лет...И єто для тебя будет окей, а то еще растрел попросят что тогда...