реклама
Sucurity Police

реклама

Черкаський районний суд визнав невинуватою колишню депутатку та власницю меблевої фірми Любов Савченко, яка обвинувачувалася в скоєнні смертельної ДТП.

Про це сайту «18000» повідомили в пресслужбі суду. Феміда визнала Любов Савченко невинуватою за недостатністю доказів.

99

Нагадаємо, 17 червня 2018 року трапилася ДТП, внаслідок якої загинув велосипедист. Водійка за кермом “Мерседеса” скоїла наїзд на двох велосипедистів, чоловіка та жінку. Від отриманих травм помер 28-річний вчитель фізичного виховання Олексій Гончар, жінка опинилася в лікарні.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що за кермом автомобіля «MERCEDES-BENZ», який здійснив наїзд на велосипедиста, перебувала жінка. Водночас поліція тривалий час приховувала особу зловмисниці. Дізнатися, хто перебував за кермом, вдалося, відшукавши свідків ДТП. Саме вони впізнали в особі кермувальниці екс-депутатку Любов Савченко.

Надалі Савченко було оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) ККУ. Водночас вона хотіла оскаржити підозру у вчиненні аварії, однак Придніпровський райсуд Черкас не задовольнив це клопотання сторони захисту.

У квітні 2019 року обласна прокуратура спрямувала до суду обвинувальний акт стосовно Савченко. До визначення вироку жінка перебувала на волі під особистим зобов’язанням

Останнім справу розглядав Черкаський районний суд.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Перехожий 21.10.2020 12:54
Україну врятує тільки суд Лінча...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 ЗЮ 21.10.2020 08:04
Ось вам і суди продажні. Вбила і откупилась. Бог все бачить. Галині все вернеться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 блазень 21.10.2020 07:37
загиблий є, авто є, водій за кермом є - а доказів немає????? Оце суд???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Яків Миколайович 21.10.2020 06:59
Имя продажного судьи почему не называете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Яків Миколайович 21.10.2020 06:58
Мажорных автоубийц надо мочить на месте преступления до прибытия подлиции. ЭТО - ДОЛГ каждого сознательного гражданина. ИНАЧЕ - ОТМАЖУТСЯ. А с того света - никаким баблом уже не откупятся. А судеек продажных, рано или поздно, развесим на фонарях. Без этого нормальную державу не построить. И не говорите, что это - призывы к насилию. Европа пришла к законности именно через жесточайшие пытки и казни уличённых в продажности судей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Бувший 21.10.2020 03:09
Це той варіант, коли все вирішують гроші, цікава позиція потерпілої сторони, подаватимуть апеляцію на рішення суду першої дистанції,чи займуть позицію людину не повернеш, нехай хоч гроші будуть. А скільки зараз коштує бути не винуватим,коли вбиваєшь без умислу через дтп людину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Ярослав 20.10.2020 21:49
Дуже шкода що в такому часі живемо
Пянчуга на вбивае людей а суд нічого не вартий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Петро 20.10.2020 21:22
От тобі і нова влада і зеленський і кодло... Добро пажаловать в реальность новой партии Рыгеонов !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 ЗЮ 20.10.2020 18:38
Вбила людину i не виновата?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 Мавр 20.10.2020 18:30
Сволота!
Від безсилля можна збожеволіти!
А нічого не вдієш!.
Правий завжди той,у кого гроші!