В Інтернеті з'явився цікавий музичний ролик — така собі агітація за Партію регіонів.

Колористика чорно-біла, коли показують Одарича та депутатів міської ради.

Автори “креативу” наголошують, що в Черкасах суцільне безробіття, бездоріжжя, бідність, наркоманія...

Потім раптом показують сині прапори із символікою “регіоналів”. І все стає “синє і пухнасте”.

Пісню для цього обрали відповідну - “Время менять имена” російського гурту “АлисА”. Будемо сподіватися, що Констянтин Кінчев є палким прихильником Партії регіонів і , на відміну від ООН, не заперечуватиме проти своєї присутності в агітаційних матеріалах...

реклама

Коментарі  

 
+3 #18 Батенька 28.10.2010 21:49
я имел ввиду, что в Черкассах местные пиарщики в эту кампанию ничего лучшего не скреативили. Хто не согласен - прошу отписаться по факту, а не по негативу к белоголубым. Я ваще ни за кого. А тут и клип по мотивам "года молодёжи"и песня хорошая и по сути верная - пора уже гнать эту псевдоэлиту. Власть должна быть в первую очередь моральной, а под чьими знамёнами она зайдёт не важно. ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Прохожий 28.10.2010 11:41
А ролик Мамалыги - вообще молчу. Директор ТРК и такой ***. Если сами для себя сделать не могли , то хоть бы заказали что-ли!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Арсен 28.10.2010 10:43
Даааа. Ці регіонали геть ***. Он в Лисянці, для того щоб кандидат із регіонів мав право зібрати держслужбовців то придумали в будинку культури влаштувати "відзначення 66 річниці визволення Лисянщини". Парадокс в тому, що протягом 65 років люди Лисянщини відзначали цю дату в лютому місяці, саме тоді коли вона і була визволена. От так регіонали вже сьогодні переписують історію. Табачник відпочиває. А той громадянин, що скрізь балакає про чесні вибори, ну поняття не має де їздить його зам. Дивина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Прохожий 28.10.2010 09:59
Окститесь, Батенька!Какой же это креатив - идея заезжена до дыр! Включите любой канал - увидете не один похожий на этот ролик. Никакой фишки здесь нет. О режиссуре и монтаже можно , конечно,поговор ить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Дон Басс 28.10.2010 09:49
Какой-то Д. сказал когда-то давно регионалам, что это круто - заливать все вокруг себя серым, а себя делать ярко-голубыми. С тех пор они и клепают этот "креатив" на всех уровнях - от Донбасса и до Перекопа. Ведь чтобы запустить что-то новое, сначала думать нужно :zzz