реклама

реклама

Народний депутат від фракції партії "Слуга народу" Євген Шевченко заявив, що його колега Любов Шпак звинуватила у програші на виборах Роксолану Підласу

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає Depo.ua.

"Доброго ранку Україна. Вночі в партійному чаті фракції наша депутатка Любов Шпак звинуватила Роксолану Підласу в здачі Черкас. Все через маразматика Шустера, який оголосив перемогу "Слуг" в Черкасах, а після підрахунків виявилося все не так.

За її словами, Роксолана у відповідь звинуватила Любу Шпак.

"Хоча, по суті, в результатах виборів винні люди – потягли країну в сторону того ж політичного курсу, який проклав Порошенко – Сорос. Дівчата, не сваріться. Давайте краще порохобота Кулебу знімати з посади. Кожна його заява - мінус ярд в бюджеті", – додала

Нагадаємо, 25 жовтня з'явилась інформація, що у Черкасах перемагають Бондаренко і "слуги".

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 СОЛДАТ 29.10.2020 20:04
Цитую Solid/:
у "солдата" писемна діарея.
Строчить, як з кулемета. Ну хоч за клавою повоює.
А бахнути з потрошенківсько го дефективного "молота" слабО?
Й звідки такі/таке береться....

Ти правий.З "молотом" сталась халепа.Так буває іноді.У дідуся Хуго Шмайссера його знаменитий АК також не відразу получився. :-) До речі - міномет не може бути "дефективним", він просто з дефектом був.Дефективний у нас це ти.Як там, до речі путінська "Армата" поживає.Турецькі "Байрактари" вже зачекались на неі в Карабасі. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Solid/ 29.10.2020 01:30
у "солдата" писемна діарея.
Строчить, як з кулемета. Ну хоч за клавою повоює.
А бахнути з потрошенківсько го дефективного "молота" слабО?
Й звідки такі/таке береться....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 СОЛДАТ 28.10.2020 23:23
Цитую Solid/:
"СОЛДАТ" - і тільки в лапках.
Соєвих, мародрсько путлєровських.

У тебе вже підгоряє.Схаменись. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Степанич 28.10.2020 12:49
Евгений Шевченко - это ж ватный депутат из "Слуги народа", который любит Россию и любит давать интервью российским каналам!
Его читать или слушать - себя не уважать!
Чем больше эти дилетанты - "шпаки" и "пидласы" перегрызутся - тем быстрее рухнет неудачный эксперимент по внедрению "зеленых" дилетантов в политическое поле Украины.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Зінченко 28.10.2020 09:45
...оце і вся робота депутата- звинувачувати у чомусь своїх колег? та їх тоді не 300 треба, а і сотні вистачить.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Перехожий 28.10.2020 08:59
Все, за що беруться "Зелені слуги" перетворюється у попіл....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Solid/ 27.10.2020 21:13
"СОЛДАТ" - і тільки в лапках.
Соєвих, мародрсько путлєровських.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 Аліса 27.10.2020 19:39
Цитую Иван:
Любов Шпак которая девчёнок строила в парикмахерской и чуть по лицу не получила .А теперь решила что она черкассы как корову прикупила и будет её доить а тут зась у зели там много желающих оказалось подняться на выборах списки распродать.Какую же нежить мы к власти всегда выбираем.

Розпродажем місць в списках кандидатів займався Скічко. На 64 місця кандидатів до обласної ради, від Слуги Народу було зареєстровано тільки 44 людини. 20 кандидатів відмовилися платити мзду Скічку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 СОЛДАТ 27.10.2020 19:04
У "слуг" все як завжди - в усьому винний Порошенко :lol: :lol: :lol: "Сосни" сваряться а женя шевченко оголосив полювання на Кулебу.Недоумки...що тут ще скажеш... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #2 Иван 27.10.2020 18:00
Любов Шпак которая девчёнок строила в парикмахерской и чуть по лицу не получила .А теперь решила что она черкассы как корову прикупила и будет её доить а тут зась у зели там много желающих оказалось подняться на выборах списки распродать.Какую же нежить мы к власти всегда выбираем.