реклама

реклама

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради Всеволод Кульчиковський переконаний: впровадження так званого «карантину вихідного дня» не є достатньо дієвим заходом із протиепідемічної точки зору.

12003381_854637797945324_787367865140453326_n

Про це він заявив під час спільного засідання виконавчого комітету та місцевої комісії з питань ТЕБ і НС, яке відбулося 13 листопада, повідомляють у міськраді.

«За офіційною статистикою, в Черкасах зареєстровано 2950 випадків захворювань на коронавірус. – Інкубаційних період Covid-19 триває 14 днів, за деякими даними, він може становити 28 днів, – коментує Всеволод Кульчиковський. – Цей факт ще раз засвідчує, що рішення про карантин вихідного дня не виважене та навіть не коректне.

Його впровадження аж ніяк не призведе до падіння захворюваності. Поза тим, є градація місць, де найчастіше виникають зараження. Звісно, що сюди потрапляють закриті приміщення, але найбільше інфікувань відбувається саме в лікувальних закладах. Для захисту медичних працівників та лікування пацієнтів із підтвердженим діагнозом Covid-19 в місті спрямували 104 млн грн із місцевого бюджету. У Черкаській міській інфекційній лікарні наразі наявні 47 ліжок для хворих, у 1-ій міській лікарні підготували 30 ліжок, ще стільки ж – у 3-ій міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Натомість у 2-ому пологовому будинку планують розгорнути тимчасовий інфекційний госпіталь на 150 місць».

За словами головного медика Черкас, в усьому світі системи медичних закладів перезавантажені.

«Навесні в Італії, Іспанії, Франції, Великобританії був введений повний локдаун, але він фактично ні до чого не призвів. Після тимчасового послаблення – знову виникла необхідність посилення, – розповів Всеволод Кульчиковський. – Утім ці країни відрізняються від нас ресурсом. У них мають можливість компенсувати втрати, до яких призводить жорсткий карантин, ми ж такого ресурсу не маємо. Загалом із медичної точки зору процедура карантину вихідного дня не має сенсу».

реклама

Коментарі  

 
+11 #13 Ка лина 15.11.2020 19:46
Цей товариш,грає в дудку свого патрона. І нічого більше. Це не від великого розуму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 блазень 15.11.2020 19:36
Треба закрити все на 4-5 тижнів, тоді буде ефект, всі про це говорять, але потрібне рішення, одне тількі рішення центральної влади!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Аліса 15.11.2020 19:12
А чому ніхто не говорить що робити зі школами де хворіють масово діти і вчителі?Коли ж для дітей буде карантин.?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Безім 15.11.2020 18:52
Ви маєте диплом епідеміолога, практикуєте?
Диплом маю,але не епідемогола.Ви хотіли професійну думку?Читайте.
: https://www.obozrevatel.com/society/karantin-vyihodnogo-dnya-ostavlyaet-ogromnyij-potentsial-infitsirovaniya-vrach.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 центр 15.11.2020 18:34
дайош назад Стадника! хочаб не прогибався так......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Путинх*йло 15.11.2020 17:27
Бондаренківськи й прихвостень. Такий не буде в черзі сьомим з краю до кисневого апарату задихатися. Ну де ж ваша совість?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Черкащанка 15.11.2020 16:48
Цитую Безім:
Цитую Черкащанка:
Шановна редакціє, населення міста чекає професійної думки епідеміологів, які мають знання по організації боротьби з епідеміями, а враховуючи , що ми живемо в час пандемії це ще актуальніше— професіональна думка.

Професійна думка всіх епідеміологів,п овний локдаун,мінімум на три тижні.А локдаун вихідного дня,це абсурд,5 днів вірус неактивний,а на вихідних реактивний?

Ви маєте диплом епідеміолога, практикуєте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 злий пацієнт 15.11.2020 14:29
цей горе керівник не забеспечив медичною допомогою жителів Черкас хворих на COVID 19 тому і везуть хворих по районах де всьго 1 лікар інфекціоніст ,він даже не лікар .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Безім 15.11.2020 14:21
Цитую Черкащанка:
Шановна редакціє, населення міста чекає професійної думки епідеміологів, які мають знання по організації боротьби з епідеміями, а враховуючи , що ми живемо в час пандемії це ще актуальніше— професіональна думка.

Професійна думка всіх епідеміологів,п овний локдаун,мінімум на три тижні.А локдаун вихідного дня,це абсурд,5 днів вірус неактивний,а на вихідних реактивний?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Черкащанка 15.11.2020 13:39
Шановна редакціє, населення міста чекає професійної думки епідеміологів, які мають знання по організації боротьби з епідеміями, а враховуючи , що ми живемо в час пандемії це ще актуальніше— професіональна думка.