реклама Делікат

Секретар Черкаської обласної (територіальної) організації «Європейської Солідарності» Сергій Рубан написав на ім’я в.о. голови організації Романа Сущенка заяву про звільнення.

128172393_3875928452431961_2787398101916475835_o

122413655_3777992695558871_6168298034874440111_o У фейсбуці своє рішення пан Рубан пояснив тим, що його обрано депутатом Черкаської міськради від «ЄС», і цій справі він планує «повністю віддати себе».

Сергій Рубан обіймав посаду секретаря обласної організації «ЄС» впродовж трьох років.

«Ми створили дієву та ефективну мережу районних, міських, селищних та первинних партійних організацій. За цей період ми виграли багато виборчих кампаній до ОТГ Черкащини. Отримали досить гарний результат на виборах – 2019», – написав пан Рубан.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #15 Альфонс 29.11.2020 19:02
Просто виконується обіцянка передвиборчого періоду. Без скандалу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Свідок 29.11.2020 09:25
«Ми створили дієву та ефективну мережу районних, міських, селищних та первинних партійних організацій. За цей період ми виграли багато виборчих кампаній до ОТГ Черкащини. Отримали досить гарний результат на виборах – 2019», – написав пан Рубан.
Як кандидат до ВР набрав удвічі менше голосів, ніж партійний список. :sigh: Мзду з фонду Порошенка отримував регулярно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Ревізор 29.11.2020 09:22
Цитую ПЄС:
Збагатився Рубан гарно, з сільського хлопчика за пару років бізнеса, квартири, В8

Підла людина, нічим не гербує. Хоче у раді зайняти місто Ботнара :roll: Жінку прилаштує на посаду керівника культури. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Остап 28.11.2020 21:57
Виторговує місце у Бондаренка. Хоче бути заступником :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Фата моргана 28.11.2020 19:43
Фата-моргана – складне та неймовірне оптичне явище в атмосфері, що утворюється кількома формами міражів.«Ми створили дієву та ефективну мережу районних, міських, селищних та первинних партійних організацій

А Ти сам служив, зможуть твої осередки відстояти Україну Армія, мова віра... РОЗВІНЧУЄМО МІФИ!
НЕ ТРЕБА БРЕХАТИ!
Армію створив народ: народ пішов воювати, а не пархатий! Коштом військового збору який платив кожний. А 2014-2015 воювали самі добровольці за кошти пожертвувать та забезпечення волонтерами, а весь світ вимагав у Карамельки створити нарешті армію - насилу вмовили!
МОВА - як балакали - так і балакають - хто як хоче.
ВІРА - цей томос нічого суттево не дав, бо треба було заборонити МП на державному рівні, як ворожий осередок
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Вовк 28.11.2020 14:11
Шо, вигнали? Ну ти заходь, якщо шо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Жив був пес 28.11.2020 12:47
Шо? Выгнали? Ну ты заходи если что :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Сльози 28.11.2020 11:45
Цитую правда:
Боже, як же тепер без нього вони? Сльози праведного гніву... Розпач... Тримаймося хлопаки, він ще повернеться.... Біль в душі... Вернись сергійку, синочку


Сльози ще будуть у Вас, коли він буде керувати в Черкаській міській раді, а особливо у тих хто голосував за нібито Європейську солідарність, а отримають Черкаську Сол і даремність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Більшість 27.11.2020 19:49
Цитую Досвід:
Цитую правда:
Боже, як же тепер без нього вони? Сльози праведного гніву... Розпач... Тримаймося хлопаки, він ще повернеться.... Біль в душі... Вернись сергійку, синочку

Йде, щоб працювати в міській раді, мабуть секретарем ЧМР.


Більшість ЧМР ЗМ- 8, ПЄС- 7, ЧЕРікали-5, Бувші від Юлі- 4,= 24, і не офіційно опзж- 4. Всі різні, але вони Єдині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Досвід 27.11.2020 19:20
Цитую правда:
Боже, як же тепер без нього вони? Сльози праведного гніву... Розпач... Тримаймося хлопаки, він ще повернеться.... Біль в душі... Вернись сергійку, синочку


Йде, щоб працювати в міській раді, мабуть секретарем ЧМР.