реклама

реклама

Юрій Ботнар склав повноваження склав повноваження голови Черкаської обласної організації ВО «Свобода».

Він подякував керівництву партії, побратимам і посестрам за науку, підтримку та довіру.

Водночас він привітав з обранням на цю посаду головного освітянина міста Черкаси Сергія Воронова.

112

113 

Нагадаємо, раніше Юрій Ботнар заявив, що вирішив піти з політики.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 МІСЦЕВИЙ 30.04.2021 17:15
Кылькысть офыцыйних.циркачів у Черкасах збільшується.Слабо стукнутий стає фронтовиком-героєм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Аграрій 16.12.2020 21:28
Комбайнери чекають свого неука помічника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 А дійсно 16.12.2020 10:24
Цитую Оракул:
Цитую правда:
Та кому він треба? Колись за свободівцями стежили, були колективом, були цілеспрямованим и, щось відстоювали, а тепер здулися, гидкІ, наглі, зажралися, посад собі понабирали, від них треба чистити міьску раду!!!!

Та ладно, не можна так про хв..рих людей) У юри он ........... є, га...а інвалідність купує в даний момент, "істинні націоналісти-поцріоти".


Можливо з цією метою і був придуманий трюк з його "ліквідацією"? Людина втратила здоровя під час годинної фотосесії з автоматом у Пісках, а потім його намагалися тіпа "ліквідувати". Типовий трутень. Земельну ділянку вхапав, гроші гріб лопатою (навіть спортивний костюм Joma свиснув) а тепер хоче стати інвалідом війни із файною пенсією?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Каркар 15.12.2020 19:45
Доббі? Тягнибок що, в нього мокрими брудними шкарпетками кидався?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Нарбот 15.12.2020 19:30
Цитую Сонцеподібний:
Ці косметичні зміни дуже і дуже запізнілі. Авторитет партійної організації вже не відновити. Ніколи тепер "Свобода" не зможе отримувати підтримку виборців більше 5 відсотків. Розвал організації був здійснений цілеспрямовано. Велике питання, яка негативна роль у цьому самого Олега Тягнибока? Адже організацію нищили на очах у всіх. Чому мовчали авторитетні партійці? Чому не врятували "Свободу"? Адже черкаська "Свобода" не єдина знищена пратійна організація в Україні!

За дискредитацію національно патріотичних сил(більшість свободівців дійсно патріоти)Тягниб ок відзначить Юрчика.а Тягнибок підозрюю що працює на контору глибокого буріння чи як там вона на Росії зараз...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Юстас - Сирожэ 15.12.2020 15:04
Цитую Серьожа с Кривалiвки:
поехал кушать мамалигу,вот он умный не то шо вы шароварники,сей час лезби Санду подстыкует мулдуву к румуну и попадет в ЕС вместе Юриком.а вы сиромахи так и будете мыть толчки у пльских панов.

Не светите наши планы, Добби должен развалить планы Санду подстыковать мулдуву к румуну, с учетом опыта работы в Украине 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Серьожа с Кривалiвки 15.12.2020 14:38
поехал кушать мамалигу,вот он умный не то шо вы шароварники,сей час лезби Санду подстыкует мулдуву к румуну и попадет в ЕС вместе Юриком.а вы сиромахи так и будете мыть толчки у пльских панов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Василь 15.12.2020 13:59
Дуже цінний КАДРа покинув міськраду та партію. Трагедія!!!!
Вже можливо параноя начинає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Пенсіонер 15.12.2020 13:25
Юра, Долббі :D
На кого ти нас покидаєш :D :D А як же ми????

Ботнар: «На податки від моєї зарплати держава змогла виплатити 148 пенсій»
10 березня 2020, 17:04 Новини Черкас та області / Черкаські новини
Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар вважає, що черкасці цілком мають право обурюватися високими зарплатами чиновників, і додав, що й сам він донедавна цим обурювався.

Команда черкаського мера за квартал отримала майже два мільйони гривень зарплатні
01 червня 2020, 17:14 Новини Черкас та області
Такі дані оприлюднив у фейсбуці черкаський активіст Сергій Костенко, пише vikka.ua.
свободівець у заст. міськ голови Ю.Ботнар за цей же час отримав 252 624 грн зарплати, з яких більше половини, 130 457 грн у вигляді матдопомоги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Юстас - Доббі 15.12.2020 11:54
Завдання виконано, можете повертатися на Батьківщину до мами.

Ботнар Ю.А.
Народився 24 липня 1986 року в місті Кишинів. До 2000 року проживав у Росії. Оскільки мама його росіянка, а тато – українець, Юрій ще у юному віці зробив свідомий вибір та визначив (чи в ФСБ так сказали) себе українцем, й вирішив повернутися до своєї історичної Батьківщини (Молдови???). Знаючи всього кілька слів з української, Юрій самотужки вивчив мову, яка стала для нього рідною, і відтоді спілкується виключно українською мовою. З дитинства почав багато читати, прагнув до навчання, захопився історією рідного (Молдови??? )