реклама

реклама

Депутати обласної ради щойно таємним голосуванням обрали двох заступників голови Черкаської обласної ради – представника «Слуги Народу» Сергія Лісового та ОПЗЖ – Володимира Доманського.

132089080_722166828725087_3938046566826971496_n

Про це на сесії повідомив голова лічильної комісії Ігор Новицький.

За Лісового проголосувало 49 депутатів, за Доманського – 45.

Як повідомлялося, замість однієї вакантної посади заступника голови (як передбачалося раніше) було створено дві, котрі сьогодні й було заповнено. Анатолій Підгорний пояснив збільшення числа своїх заступників необхідністю розширити депутатську більшість.

Новообраним заступникам голови облради присвоєно п'ятий ранг службовця місцевого самоврядування.

132176061_195580742212395_119266645923885330_n

Нагадаємо, 4 грудня першим заступником голови обласної ради було обрано представника ЄС, колишнього в’язня Кремля Романа Сущенка, а 10 грудня заступником голови - депутата від ВО «Батьківщина» Михайла Мушієка.

Після завершення голосування голови фракцій пішли радитися, тож у роботі сесії оголошено перерву.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Місцевий 22.12.2020 13:20
Але ж це ми САМІ цю братву вибирали!!! Їжте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Іванович 21.12.2020 22:33
при нас такого не було. Може самі відмовляться від зарплатні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Камалла Гарріс 21.12.2020 15:32
Президія.Голова та 4 заступника. 1 млн доларів виплат за каденцію. Байден, віце-президент та держ.секретар разом отримають менше, за каденцію. Бюджет США значно менший.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 семен 21.12.2020 14:30
А щоб кажной твари было по паре!А туда их всех в президию к Шреку!только кто ж из них в случае чего исполнять обязанности головы будет ?Ото цирк как зеля завёл в стране так он только разрастается с кажным деньком.Только вот коммунальные б не росли с регулярностью можно было эту веселуху и смотреть .А так за державу не обидно уже она того видно заслужила а вот за украинцев да!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Если под ОПЗЖ-опника 21.12.2020 14:27
Создают вакансию, то светлое будущее снова выглядит чёрным. Если оно вообще будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Сармат 21.12.2020 14:01
а посадовий оклад разом з надбавками штатної одиниці заступника навпіл поділили між двома? чи тепер з бюджету треба ще одну штатну одиницю утримувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 юра 21.12.2020 13:36
мажор і бандит, як символічно. За що люди загинули на майдані.Ця революція була не остання...