реклама
Будівельна компанія надія

Останньому медзакладу, який переміг у конкурсі проєктів від «Спільнодія Черкащини» передали обладнання для лікування пацієнтів. Черкаський обласний шкірно-венерологічний диспансер отримав від Черкаської агенції регіонального розвитку фотокабіну, яка забезпечує лікування псоріазу та інших дерматологічних хвороб.

изображение_2020-12-28_145924

Вартість переданого обладнання – 244 тис. грн. Сам медичний заклад доклався до реалізації проєкту відремонтувавши приміщення та взявши на себе подальшу заміну ламп для фототерапії.

В області є лише один подібний апарат – у комерційному медичному центрі. Вартість однієї процедури там – 150 грн., а таких сеансів потрібно до 70 на рік. Тож для великої кількості пацієнтів – особливо з районів та сіл – таке лікування задороге. Тому часто трапляються запущені випадки або самолікування гормональними мазями, які викликають залежність.

изображение_2020-12-28_145910

Тепер пацієнти обласного стаціонару зможуть отримувати цю послугу безкоштовно, а амбулаторні – за невелику плату. Заклад працюватиме над розширенням кількості послуг. Адже потреба в них – надзвичайно велика, лише за перший рік експуатації медики розраховують пролікувати орієнтовно 1200 осіб.

За інформацією Черкаської агенції регіонального розвитку

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #2 Аннтон 29.12.2020 23:36
Лучше бы им новые здвния построили а то те старые а пока к ним дойдешь там спаленные рухлять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Сколько стоит 29.12.2020 20:08
Бесплатно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ