реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Велосипедист Віталій Новаковський увійшов до нової шосейної велокоманди «Eurocar Grawe Ukraine». Створили команду цього року.

136362584_2942043936064089_4404622521201832068_n

Складається вона із десяти українських велосипедистів, серед них єдиний черкащанин – Віталій Новаковський, який є неодноразовим призером чемпіонатів України.

Виступатимуть велогонщики в континентальному дивізіоні – третьому за силою дивізіоні світового шосейного велоспорту.

«Команда «Eurocar Grawe» сформувалась тільки цьогоріч, то в першу чергу це хороша можливість проявити себе на міжнародному рівні. До складу колективу входять найсильніші гонщики з України. Для мене це - новий виклик. Я, як єдиний велогонщик з Черкащини, хочу позмагатись на міжнародній арені і все для цього намагатимусь зробити, щоб гідно представити область та Україну» - розповідає Віталій Новаковський.

Про це повідомляє Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+2 #3 СОЛДАТ 09.01.2021 13:50
Цитую Глеб:
Слабый гонщик я эго на Хвз уделывал легко

Твои "достижения" на сочинской олимпиаде помнят все ведущие велопроизводите ли мира. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Глеб 09.01.2021 09:49
Что это за укр гонщик укр команда если они ездят на импортных велах а не наших ХВЗ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 Глеб 09.01.2021 09:48
Слабый гонщик я эго на Хвз уделывал легко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100