реклама Делікат

Сьогодні вранці техніка харківської фірми ТОВ «Управління механізації «Аерошляхбуд», що виграла тендер на капітальний ремонт доріг у Черкасах, розпочала працювати на Хрещатику. Спершу взялися за центральну ділянку, щоб була змога розвантажити вулиці, за які візьмуться пізніше.

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Леонова, комунальники працюватимуть поквартально.

– Проходимо один квартал повністю, далі переходимо на інший, а тут розпочинають роботи над бордюрами і підняттям люків, – каже він.

Капітальний ремонт передбачає фрезерування, тобто зняття старого шару асфальту, прокладання нижнього вирівнюючого шару та верхнього – щебенево-мастичного асфальтобетону.

Знятий верхній шар, так званий оскол, відправлятимуть на невеликі провулки, де зовсім відсутнє дорожнє покриття.

– Перші автомобілі їдуть у район Луначарського, де з понеділка почнеться укатка осколу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Оксана Колісник 28.07.2012 17:25
Цитую Валентина:
Цитую тома:
Сначала создаём и раздуваем проблему, а потом "успешно" её преодолеваем! два года все просят что-то сделать с дорогами, мэрские чиновники два года затыкают просящим рот абсолютно по хамски. А тут - о радость!!! наконец то они делают дороги! и как ни странно это всё в преддверии ввыборов! чтоб потом на каждом углу "пишатися своїми справами"...тьфу....

Так что нужно делать? Ремонтировать дороги или нет?
Я б це питання перефразувала б таким чином: так у нас дороги ремонтують, чи...? Вийдіть на Хрещатик і допишіть самі. Можна ще по Ільїна проїхатися після минулорічного ремонту - для натхнення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Голос 28.07.2012 12:18
Одаричу гроші на вибори требо тому і чекав виборів, цей гост...........р все прораховує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Валентина 28.07.2012 11:59
Цитую тома:
Сначала создаём и раздуваем проблему, а потом "успешно" её преодолеваем! два года все просят что-то сделать с дорогами, мэрские чиновники два года затыкают просящим рот абсолютно по хамски. А тут - о радость!!! наконец то они делают дороги! и как ни странно это всё в преддверии ввыборов! чтоб потом на каждом углу "пишатися своїми справами"...тьфу....

Так что нужно делать? Ремонтировать дороги или нет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Оксана Колісник 28.07.2012 10:51
Цитую тома:
Сначала создаём и раздуваем проблему, а потом "успешно" её преодолеваем! два года все просят что-то сделать с дорогами, мэрские чиновники два года затыкают просящим рот абсолютно по хамски. А тут - о радость!!! наконец то они делают дороги! и как ни странно это всё в преддверии ввыборов! чтоб потом на каждом углу "пишатися своїми справами"...тьфу....
Та почекайте Ви радіти! Ви ще не оцінили нового технологічного підходу до здійснення ремонтів. А, по-всьому, він тут присутній. Напевно, з метою економії ресурсів, зношене дорожнє покриття знімається лише частково. Потім часу, транспортним засобам, які рухаються залишковим асфальтом під коментарі водіїв ("ік такій-то..."), атмосферним явищам дозволяється довести справу до ... А потім, якщо гроші не скінчаться... Словом, радіти будемо потім.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Сергій з Кривалівки 28.07.2012 10:22
А хто відповість за щорічне розкрадання грошей, які міськрада виділяла на ремонти доріг?... Щось про "найкращого мера у світи" почали забувати!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 тома 28.07.2012 08:43
Сначала создаём и раздуваем проблему, а потом "успешно" её преодолеваем! два года все просят что-то сделать с дорогами, мэрские чиновники два года затыкают просящим рот абсолютно по хамски. А тут - о радость!!! наконец то они делают дороги! и как ни странно это всё в преддверии ввыборов! чтоб потом на каждом углу "пишатися своїми справами"...тьфу....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 федор припципиальный 08.07.2012 18:18
а сколько денег будет разворовано жах главное ведь знаем в чьи карманы попадут а сделать ничего нельзя бандитская страна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 ALEX 08.07.2012 07:09
То, что в других городах уже заканчивают, в Черкассах только начинают. Собралась в мэрии кучка дармоедов, надувающих щеки от собственной значимости и с потугами на якобы проделываемую работу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Погляд 07.07.2012 11:19
Нарешті! Дочекалися.