реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

12 січня в Черкаській міській раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули низку важливих питань із різних сфер життя громади.

trasn6

Серед проектів рішень, які виносилися на обговорення, – проект регуляторного акту для встановлення тарифів на проїзд у тролейбусах. Утім, за пропозицією міського голови Анатолія Бондаренка його розгляд перенесли. До нього повернуться вже після закінчення локдауну.

Під час засідання представники виконавчого комітету внесли зміни до складу адміністративної комісії, яка займається розглядом та вивченням справ про адміністративні правопорушення, виявлені управлінням інспектування. Тепер її очолюватиме перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Поза тим, відкоригували на засіданні й форму контракту з директорами комунальних підприємств. За словами директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Юрія Гончара, до цього кроку вдались «задля підвищення контролю».

Серед іншого, ухвалили рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на п’ятьох автобусних маршрутах. Йдеться, зокрема, про 4-ий («Вулиця Пацаєва – Обласна лікарня»), 12-ий («Вулиця Кобзарська – «Військкомат»), 28-ий («Автовокзал – вулиця Пацаєва»), 5-ий («вулиця Генерала Момота – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора») та 11-ий («Госпіталь – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора») маршрути. Конкурс мають провести впродовж місяця.

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Таня 14.01.2021 15:57
А маршрут 7 вантажний порт-луначарського , що з цим перевезенням?? Ск разів уже скаржилися!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Антон 13.01.2021 11:44
Перевізник на 28-му один із найякісніших. Віддайте йому 22-й і 25-й і буде порядок. Він знайде кошти на оновлення парку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Незалежний 13.01.2021 10:16
Ще б непогано додати до цього списку сьомий маршрут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 С теплокомуненерго? 13.01.2021 09:50
Цитую Маршруччик:
Мерсам по 5 грн їздить нерентабельно
За 5 грн тільки пазіки і богдани старі повинні їздить
Нада мін 10 грн за проїзд, тоді десь років через 5 зможуть купить нові автобуси

Паша тоже все научно обосновывает каждый год повышая цены.
Мол устарели коммуникации, поднимем цены, проложим новые современные, начнется такая экономия...
И так каждый год цены растут, песня не прекращается а коммуникации рвутся все больше и больше. Кстати по Г.Днепра 69, 73 в 5 местах разрыли асфальт, когда своим чудом-юдом за 12 миллионов заасфальтируете ?
Есть и позитивные новости у Паши. Домик новый в Геронимовке, уже не машина, а автопарк домашний...

Что касается транспорта в городе, то вспомните Ботнара с его зарплатами (сейчас наверно подкармливается в центре занятости) и его песни про троллейбусы с кондиционерами, универсальные автобусы-троллейбусы на Мытнице ...
Так что, сначала автобусы нормальные а потом повышение
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 ЮЗР 12.01.2021 23:01
Цитую Маршруччик:
Мерсам по 5 грн їздить нерентабельно
За 5 грн тільки пазіки і богдани старі повинні їздить
Нада мін 10 грн за проїзд, тоді десь років через 5 зможуть купить нові автобуси

А ТЕ КОТОРЫЕ В ЧП ''ЭЛИТ-ТРАНС''ГДЕ ДЕЛИСЬ? Там же вместительность пасажиров больше чем тех металоломах которые сейсас на 5маршруте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #3 Маршруччик 12.01.2021 19:43
Мерсам по 5 грн їздить нерентабельно
За 5 грн тільки пазіки і богдани старі повинні їздить
Нада мін 10 грн за проїзд, тоді десь років через 5 зможуть купить нові автобуси
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 ЮЗР 12.01.2021 17:51
Где делись Мерсы на 22м маршруте? Или так и будет ездить металолом как у ЧП Скуницы на 4и 5м маршруте!? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 ЮЗР 12.01.2021 17:49
Эти маршруты уже неактуальны и дублируют некоторые друг друга! ДЕБИЛОИДЫ! 8) Где обещанный 13й маршрут Мытница-Химпас-ЮЗР!? Дома на полигоне в ЮЗР налепили,а по ул.Батицкого ниодной маршрутки НЕТ!Хоть там даже есть неодин год возле 30й школы ОСТАНОВКА готовая! Так само забытые Богом ул Королева и ул.Байды Вишневецкого ЖК стоят а люди пишком фиг знает куда ходят на остановку.. У ВАС ЧТО ТАМ В МЕРИИ ДАРМОЕДЫ ТУПО ШТАНЫ ПРОТИРАЮТ? 8) Инфраструктуру города нифига не знают что других маршрутов нет