реклама
Будівельна компанія надія

На сьогоднішній сесії Черкаської міської ради депутати звернулись до Черкаської облдержадміністрації та обласної ради з проханням передбачити в обласному бюджеті видатки на фінансування закладів професійно-технічної освіти, які розташовані на території Черкас. Відповідне звернення підтримали 37 обранців.

Протягом 2016-2020 років на функціонування закладів професійно-технічної освіти міста Черкаси було виділено 337,5 млн грн, основна частина видатків, а це близько 90%, щорічно фінансується за рахунок коштів бюджету міста Черкаси, що є суттєвим додатковим навантаженням.

voloshin_14

- Минулий бюджетний рік і так був досить складним, адже у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та запровадженням локдауну місто недоотримало 195 млн грн. доходів. В той же час, незважаючи на обмежений фінансовий ресурс, з бюджету було виділено значну частину коштів на підготовку кадрів у профтехучилищах для всієї області. Тому, було б логічним, якби обласна державна адміністрація також співфінансувала ці заклади, - говорить директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко.

А директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Ігор Волошин зауважує:

- Крім цього, здійснювати управління закладами професійно-технічної освіти міська рада не в змозі, оскільки передача майна та управління такими закладами з державної власності у комунальну так і не відбулася. При цьому зазначу, що 70% учнів, які навчаються у закладах профтехосвіти, - це жителі області, і лише 30% - містяни».

Отже, міська рада просить передбачити в обласному бюджеті видатки на фінансування закладів професійно-технічної освіти, які розташовані на території Черкас в сумі 67,9 млн. грн та затвердити формулу обсягу міжбюджетного трансферу з обласного бюджету міському на 2021 рік на підготовку кваліфікованих робітників на умовах регіонального замовлення.

Про це пише прес-служба міськради.

реклама

Коментарі  

 
+2 #6 юра 27.01.2021 08:39
Цитую заробітчанин:
Кому вони треба, якщо не має виробництва?
Полякам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 юра 27.01.2021 08:38
Краще хай до уряду Польщі звернуться... :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 заробітчанин 26.01.2021 16:34
Кому вони треба, якщо не має виробництва?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Причина інша 26.01.2021 16:19
Цитую Арсен:
Пту - годівниця для старих ... :o

Попереднику, свободівцю Воронову, який зараз розбудовує ПТУ мабуть не хватає грошенят після тріумфальних закупівель кастрюль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Марта 26.01.2021 15:41
Звернення у свисток!! Бла-бла-бла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Арсен 26.01.2021 14:42
Пту - годівниця для старих ... :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ